VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Včele nejvyšší třídy OP stále KK Rakovník

Rakovnicko - Přinášíme vám výsledkový servis stolního tenisu.

20.1.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Plachý

I. třída - 13. kolo
So. Nové Strašecí B - KST Rakovník C 7 : 11 (27 : 40)
- Jiříček J. 3, Blín V. 2, Hrdý S. 1, Červený Z. 1
- Šebek T. 4, Podestát V. 3, Froněk P. 2 (2), Brabcová A. 0, Vlček T. 0 (2), čtyřhry Froněk P. – Brabcová A. a Šebek T. – Vlček T.

KK Rakovník - So. Janov A 12 : 6 (42 : 28)
- Štengl J. 4, Cír L. 4, Holý J., 1, Sušánka P. 1 (2), Fojtík J. 0 (2), čtyřhry Holý J. – Cír L. a Štengl J. – Sušánka P.
- Amler Mil. 2, Pacourek J. ml. 2, Pacourek R. 1, Dráždil M. 1

So. Olešná A - So. Krupá A 8 : 10 (32 : 33)
- Lédl J. 3, Vít V. 2, Procházka T. 1, Bařtipán Z. 1, čtyřhra Bařtipán Z. – Procházka T.
- Mrázek J. 4, Mrázek M. 3, Kapoun O. 2, Macek Z. ml. 0, čtyřhra Mrázek J. – Kapoun O.

RC Rakovník A - So. Rakovník A 11 : 7 (43 : 35)
- Hejda L. 3, Krůta V. 3, Dupač Z. 3, Smitka L. 1, čtyřhra Smitka L. – Dupač Z.
- Jansa S. st. 2, Cibulka J. 2, Stibor J. 1, Jerhot J. 1, čtyřhra Jansa S. st. – Jerhot J.

SK Přílepy A - So. Nesuchyně A 9 : 9 (34 : 36)
- Müller J. 4, Jílek J. 1, Holý K. 1, Kutílek J. 1, čtyřhry Jílek J. – Müller J. a Holý K. – Kutílek J.
- Šerák M. 3, Krob M. 3, Hetto T. 2, Šebek V. 1

So. Hředle A - So. Nové Strašecí A 5 : 13 (28 : 42)
- Novák T. 2, Beránek J. 2, Dvořáček J. 0, Linc J. 0, čtyřhra Beránek J. – Novák T.
- Fabinger V. 4, Libovický V. 3, Pittner K. 3, Fabinger F. 2, čtyřhra Pittner K. – Fabinger V.

1. KK Rakovník A 13 12 0 1 179:55 37
2. So. N. Strašecí A 13 7 5 1 149:85 32
3. So. Nesuchyně A 13 8 3 2 134:100 32
4. RC Rakovník A 13 8 0 5 124:110 29
5. So. Olešná A 13 7 0 6 124:110 27
6. KST Rakovník C 13 6 2 5 108:126 27
7. So. Hředle A 13 6 1 6 116:118 26
8. So. Rakovník A 13 5 2 6 104:130 25
9. SK Přílepy A 13 3 3 7 102:132 22
10. So. Krupá A 13 3 1 9 91:143 20
11. So. Janov A 13 3 0 10 87:147 19
12. So. N. Strašecí B 13 0 3 10 86:148 16


II. třída - 13. kolo
So. Křivoklát A - So. Janov B 14 : 4 (46 : 19)

- Jaroš L. 4, Brožek V. 4, Hauner M. 2, Štěpnička J. 2, čtyřhry Hauner M. – Štěpnička J. a Brožek V. – Jaroš L.
- Houdek P. st. 2, Fric J. 2, Šobek V. 0, Černý J. 0

So. Nové Strašecí C - So. Hředle B odloženo

SK Skryje A - TJ Čistá A odloženo

So. Rakovník B - RC Rakovník B 8 : 10 (31 : 33)
- Mladý V. 2, Čermák L. 2, Jerhot J. 2, Hlavatý V. 1, čtyřhra Hlavatý V. – Mladý V.
- Niezgoda R. 4, Smitka L. 3, Koutník P. 1, Cafourek M. 1, čtyřhra Smitka L. – Cafourek M.

So. Olešná B - So. Panoší Újezd 9 : 9 (35 : 33)
- Itner R. 4, Pavlíček V. 3, Folber J. 1, Svoboda V. 1
- Zuda A. 3, Čekal V. 2, Tomášek R. 2, Němeček P. 0, čtyřhry Čekal V. – Tomášek R. a Zuda A. – Němeček P.

So. Lány C - St. Rakovník 14 : 4 (48 : 19)
- Eichenmann F. 3 + 1WO, Slánička P. st. 3 + 1WO, Lážnovský J. 2 + 1WO, Kosár E. 1 + 1WO (2), Houha L. 0 (2), čtyřhra Slánička P. st. – Kosár E. WO
- Jílek R. 2, Chovan D. 1, Chvojan J. 0, čtyřhra Jílek R. – Chovan D.

1. So. Hředle B 12 10 1 1 0 153:63 33
2. So. Rakovník B 12 9 1 2 0 147:69 31
3. So. Lány C 13 8 2 3 0 139:95 31
4. So. Křivoklát A 13 7 4 2 0 142:92 31
5. RC Rakovník B 13 5 2 6 0 118:116 25
6. So. N. Strašecí C 12 5 2 5 0 105:111 24
7. So. P. Újezd 13 3 4 6 0 108:126 23
8. So. Janov B 13 4 1 8 0 92:142 22
9. TJ Čistá A 11 4 2 5 0 87:111 21
10. So. Olešná B 13 3 2 8 0 91:143 21
11. SK Skryje A 12 3 2 7 0 82:134 20
12. St. Rakovník 13 1 3 9 0 86:148 18

III. třída - 13. kolo
So. Křivoklát B - So. Všetaty A 3 : 15 (17 : 45)

- Šíma R. 2, Pavlíček J. 0, Durčiak J. 0, Šiška J. 0, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.
- Gebhart V. 4, Herink M. 4, Herink O. 3, Bureš L. 3, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.

So. Nesuchyně B - SK Přílepy B 8 : 10 (31 : 37)
- Vopravil M. 3, Barsa T. 3, Krob P. 1, Micura D. 0, čtyřhra Micura D. – Vopravil M.
- Mayer F. 3, Zajíc V. 3, Adamczuk J. 2, Kunc J. 1, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.

RC Rakovník C - So. Rakovník C odloženo

So. Olešná C - TJ Čistá B 14 : 4 (46 : 21)
- Kreidl P. 4, Vít V. 4, Folber J. 2, Kočovský L. 2, čtyřhry Kočovský L. – Kreidl P. a Folber J. – Vít V.
- Lepka M. 2, Zlechovec E. 2, Štrunc F. 0, Šajner J. 0

So. Hředle C - So. Skřivaň A 12 : 6 (42 : 31)

- Vitner K. 4, Vitner R. 4, Ďurina Š. 2, Fořtík M. 1, čtyřhra Vitner K. – Vitner R.
- Gebhart F. st. 2, Broum Z. 1, Beran A. 1, Vít K. 1, čtyřhra Vít K. – Gebhart F. st.

Loko Lužná - volno

1. RC Rakovník C 11 9 1 1 0 129:69 30
2. So. Olešná C 12 7 2 3 0 127:89 28
3. So. Všetaty A 12 7 2 3 0 127:89 28
4. So. Hředle C 12 7 1 4 0 122:94 27
5. SK Přílepy B 12 7 1 4 0 113:103 27
6. So. Rakovník C 11 6 1 4 0 113:85 24
7. So. Nesuchyně B 11 4 2 5 0 96:102 21
8. Loko Lužná 11 4 2 5 0 93:105 21
9. So. Skřivaň A 12 2 2 8 0 90:126 18
10. TJ Čistá B 12 2 1 9 0 78:138 17
11. So. Křivoklát B 12 1 1 10 0 64:152 15

IV. třída - 13. kolo
So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí D 9 : 9 (34 : 30)

- Mika L. 2 + 1WO, Lysý V. 1 + 1WO, Mika M. 1 + 1WO, Skořepa J. 0 + 1WO, čtyřhra Mika M. – Mika L. WO
- Brožek M. 4, Libovický R. 3, Doubravský P. 1, čtyřhra Brožek M. – Libovický R.

SK Pavlíkov - So. Lány D 12 : 6 (41 : 23)
- Mrzena J. 4, Jílek J. 3, Mika M. 2, Pelc Petr 2, čtyřhra Jílek J. – Pelc Přem.
- Landr O. 3, Ságnerová M. 2, Moravec P. ml. 0, Spiegl T. 0, čtyřhra Ságnerová M. – Landr O.

B. Lubná - SK Hřebečníky B 9 : 9 (33 : 31)
- Pokorný M. 4, Míka M. 2, Volevecký M. 2, Osvald K. 0, čtyřhra Míka M. – Pokorný M.
- Hejný P. 3, Kolský V. 3, Jirouš P. 1, Kalivoda Š. 1 (2), Skála P. 0 (2), čtyřhra Hejný P. – Kolský V.

SK Hřebečníky A - So. Krupá B 12 : 6 (38 : 27)
- Kopřiva A. 4, Tomášek M. 4, Kopřiva F. 2, Krůta J. 1, čtyřhra Kopřiva A. – Tomášek M.
- Veselský P. 2, Kapoun K. 2, Macek Z. st. 1, Svoboda V. 0, čtyřhra Macek Z. st. – Kapoun K.

R. Třtice A - So. Branov 11 : 7 (40 : 34)
- Eis J. 3, Kandler Z. 3, Vožech J. 2, Halíř D. 2, čtyřhra Vožech J. – Halíř D.
- Pergler P. 3, Šípek M. 3, Zikmund V. 0, Kruba V. 0, čtyřhra Zikmund V. – Pergler P.

So. Rakovník D - volno

1. So. Křivoklát C 12 10 2 0 0 139:77 34
2. So. Rakovník D 11 9 1 1 0 138:60 30
3. SK Hřebečníky A 11 8 3 0 0 122:76 30
4. So. N. Strašecí D 12 7 2 3 0 129:87 28
5. So. Krupá B 12 6 0 6 0 118:98 24
6. SK Pavlíkov 12 4 3 5 0 106:110 23
7. B. Lubná 12 4 3 5 0 106:110 23
8. So. Branov 12 4 2 6 0 102:114 22
9. SK Hřebečníky B 12 2 1 9 0 99:117 17
10. So. Lány D 12 1 1 10 0 70:146 15
11. R. Třtice A 12 1 0 11 0 41:175 14

V. třída - 13. kolo
So. Skřivaň B - So. Janov C 6 : 12 (24 : 44)

- Ledvinka M. 3, Lev A. 1, Gebhart F. ml. 1, Megerle M. 0, čtyřhra Ledvinka M. – Megerle M.
- Ryska P. 4, Černý J. 3, Amler Mar. 2, Benda J. 2, čtyřhra Černý J. – Ryska P.

So. Všetaty B - SK Pšovlky A 5 : 13 (22 : 45)
- Kalík J. ml. 3, Pešek M. 1, Uhrin P. 0, Pešek L. 0, čtyřhra Kalík J. ml. – Uhrin P.
- Koleníková D. 4, Polák V. 3, Šulitka O. 3, Flajšingr P. 2, čtyřhra Flajšingr P. – Šulitka O.

So. Nesuchyně C - SK Pšovlky B 14 : 4 (45 : 14)
- Holeček V. st. 4, Jílek M. 4, Barsa J. 3, Holeček V. ml. 2, čtyřhra Holeček V. st. – Holeček V. ml.
- Švejkovský Z. 2, Hospodářský J. 1, Kroupa V. 0, Kochleffl M. 0, čtyřhra Hospodářský J. – Švejkovský Z.

TJ Čistá C - SK Skryje B odloženo

R. Třtice B - So. Křivoklát D 14 : 4 (48 : 23)
- Kolek V. 4, Houdková J. 4, Svobodová L. 3, Vožechová M. 2, čtyřhra Svobodová L. – Houdková J.
- Komenda M. 1, Komendová Š. 1, Komendová T. 1, Komendová I. 0, čtyřhra Komenda M. – Komendová Š.

1. SK Pšovlky A 11 10 0 1 0 141:57 31
2. So. Nesuchyně C 11 8 0 3 0 131:67 27
3. SK Skryje B 10 8 0 2 0 122:58 26
4. R. Třtice B 11 6 1 4 0 122:76 24
5. So. Janov C 11 6 1 3 1 115:83 23
6. TJ Čistá C 9 6 0 3 0 108:54 21
7. So. Skřivaň B 11 4 0 7 0 93:105 19
8. So. Všetaty B 11 2 1 8 0 70:128 16
9. SK Pšovlky B 10 1 1 8 0 46:134 13
10. So. Křivoklát D 11 0 0 11 0 6:192 11

AUTOR: Jaroslav Kraus

20.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Velmi silný vítr pokácel desítky stromů

Přípravka HC Rakovník roč. 2010 triumfovala na domácím ledě, když porazila týmy Benátek, Žebráku i Slaného.
34

Rakovnická přípravka doma triumfovala

Kampaň Zemana začala útokem na „vítače Drahoše“

/INFOGRAFIKA/ Až doteď to byly hlavně různé lži šířené anonymy na internetu. Nyní se však ostrá kampaň rozšiřuje formou inzerce i na stránky novin a billboardů.  Spolek Přátelé Miloše Zemana oficiálně zadal plošné inzeráty s heslem „Stop imigrantům a Drahošovi. Tato země je naše!“

Ani skvělá pověst restaurace nic nezaručuje, varují hygienici

Střední Čechy – Trus hlodavců, poletující nebo hemžící se hmyz, špína, kam se člověk podívá, nepořádek, na které je i sprosté slovo slabé, nebo jídlo uložené tak, že by se ho jeden štítil jen dotknout; natož vzít do úst.

Poslouchat a číst očima

Rakovník - Ve Výstavní síni rakovnické radnice vystavuje své fotografie Miroslav Sanytrák, který, ač se profesně věnuje oblasti manažerského systému řízení času a využití analýz v personalistice, je duší také fotograf a kurátorem pražské galerie v Klubu koníček.

Při požáru domu v Krupé zemřela žena

Krupá – Požár domu v Krupé u Rakovníka skončil tragédii. Po uhašení našli hasiči v sutinách domu lidské tělo, pravděpodobně majitelku domu. Deníku to potvrdila mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>