Startovní listina obsahovala osm párů, které se vzájemně střetly v tenise, ping–pongu a střelbě ze vzduchovky, noční část náročného programu pak vyplnil stolní fotbal a šipky. Organizace velkolepého svátku sportu se ujali Lukáš Procházka s partnerkou Leničkou a ve velké pohodě kočírovali celým dnem tak, že vítěz celého klání byl znám už před jedenáctou noční.

Podle klíče jednotlivých disciplín první = 8 bodů, poslední = 1 bod, se na nejvyšší post bedny vítězů postavili Háňa a Jiřík (31 bodů), před Píťou s Lili (29 bodů) a bronzovými Klárou s Chazi (26 bodů). Nejlepší trojici ale šlapali na perka i čtvrtí Lukáš a Lenka (24 bodů) a pátí Michal FX s Kristýnou (23 bodů). Na dalších postech stanuli Láďa a Majda s Vaškem a Blankou (po 18 bodech) a chvost tentokrát náležel Honzíkovi s Krystýnkou (11 bodů).
Každé vítězství se má oslavit, a tak klubovna Koutku utichla až s příchodem ranní páté hodiny. Poslední akcí roku bude ještě Mikulášské bujaření, a pak nastane zimní spánek, který zruší dubnový turnaj v pétanque.