Ve skupině A patřil k favoritům FC Fokeful, který nakonec skončil druhý, když podlehl suverénovi skupiny SKP Rakovník 0:4 a remizoval v pohledném zápase s Teď My. Vítěz skupiny SKP Rakovník zdolal ještě FC Palurdo 3:0, FC Úlehle 4:2 a tým Teď My 5:0. Ze třetího místa šel do čtvrtfinále celek Teď My a ze čtvrtého FC Úlehle. Černý Petr připadl překvapivě týmu Palurda.

Skupinu B vyhrál obhájce trofeje Elektro Viola se stejným počtem bodů jako Redoby team. Třetí místo obsadil se šesti body tým Notorických pušek a čtvrtý skončil také se šesti body FC Janov. Nepostupujícím celkem byl tým Megáno.

V prvním čtvrtfinále se potkaly celky Teď My, tvořený převážně hráči z Podbořan s Redoby teamem. Dál šel druhý jmenovaný celek. Ve druhém čtvrtfinále SKP Rakovník vedl nad Janovem 1:0, ale janovští díky Konvalinkovi vyrovnali. V samotném závěru vystřelil dvěma brankami postup SKP Petr Šnídl.

V dalším souboji mezi Fokefulem a Notorickými puškami nahradil v brance Fokefulu zraněného Zacha Plaček a hned vychytal čisté konto. Fokeful vyhrál 4:0. V posledním boji o postup do semifinále mezi FC Úlehle a Elektrem Viola se očekávala vyrovnaná bitva. Ta trvala do 8. minuty, než první branka Hejdy otevřela obranná stavidla Úlehle. Zkušená Viola po výhře 4:0 postoupila do semifinále.

V prvním semifinále mezi Redoby teamem a SKP Rakovník od 3. minuty vedli hosté po brance Jana Červeného, v 5. minutě přidal druhou branku P. Šnídl. Těsně před koncem díky gólu Žďánského svitla domácím naděje, ale tu další brankou zhatil Jan Červený.

Druhé semifinále mezi FC Fokeful a Elektrem Viola bylo reprízou loňského finále. Violu poslal ve 3. minutě do vedení Vild, v 7. minutě vyrovnal Sklenka a stejný hráč vypracoval v 9. minutě vedoucí branku pro Fojtíka. O minutu později využil chyby Fokefulu Dolák a naservíroval z úhlu míč před brankuVildovi, který vyrovnal. V 11. a 15. minutě se dvakrát prosadil Polák a poslal Violu opět do finále.

V souboji o třetí místo podlehl již značně unavený Redoby team Fokefulu 0:2, když obě branky vstřelil Jan Červený.

Brankový účet finálového utkání mezi obhájcem Elektrem Viola a nováčkem SKP Rakovník začal brankou ve 4. minutě hostující Klinec, pak jeho tým skóroval ještě třikrát. Za Violu snížil až v závěru Kaválek. Na konci utkání obdržel červenou kartu domácí Hejda, který si tak pro příští ročník vystavil stopku na pět zápasů.

Vítězný tým SKP Rakovník nastoupil v této sestavě: Alexandr Zajíc - Pavel Hrbek, Jaroslav Červený, Jan Sláma, Adam Vitner, Petr Klinec, Martin Fikejz, Petr Šnídl a Štefan Ďurina.

Nejlepším střelcem turnaje se stal s jedenácti trefami Milan Polák z týmu Elektro Viola, nejlepším gólmanem byl Alexandr Zajíc, který vychytal tři čistá konta, stejně jako Petr Kabele, ale obdržel v součtu méně branek. (md)

Pořadí: 1. SKP Rakovník, 2. Elektro Viola, 3. FC Fokeful.