Včera doznala svého naplnění.

„Když on je ten denní program tak „suchý“, že je ho potřeba vždy něčím oživit. A když mi pod ruku přijde nějaká trefná replika, hned ji využiji. Jak znám své Papenhaimské, vím, že je vždy pobaví,“ říká Prokop.

Na středeční třiadvacátou hodinu tedy byla na stolech před pronajatými domky připravena „pravá turecká“ káva. „Olivia jinak nedala, než že Marka přivátá na letišti sama s vlastnoručně připravený transparentem. Na tom malém letišti, které není o moc větší než naše rakovnické a na kterém se nedá zabloudit a nikdo přehlédnout, to působilo komicky, ale Marka to velmi potěšilo.“

Dle manažerových slov bylo na obou vidět, že se na sebe vzájemně těšili. „Prožili toho spolu za jejich minigolfový život skutečně mnoho a já osobně už dnes vím, že to jednou bude bolestné loučení, až se jejich cesty sportovně rozejdou. Dříve Olivia od Marka takzvaně jen brala, když jí předával bohaté zkušenosti, dnes se vzájemně doplňují a zkušenosti si předávají navzájem, ale podle Marka se už nezadržitelně blíží doba, kdy Olivia bude zkušenější a vyhranější než on. Hovoří o tom už rok! Na letošek jsem ho ke spolupráci ještě „udolal“, i když mi už třikrát řekl: „Ona mne už ale nepotřebuje… Je to hotová hráčka…“. A nakonec došlo i k dohodě na US Open 2009, které se koná v červenci v Sedoně. Co bude dá,l si v tuto chvíli nedovedu vůbec představit. Nicméně budeme mít na tu dobu pro Marka připraven jeden velký dárek, po němž už dlouho touží, ale klidně mu ho předáme i bez ukončení spolupráce…,“ nechává Prokop otázku stále otevřenou.