VK Rakovník

– TJ Sokol ŽBS Železný Brod

1:3 (-25, 18,-20,-21)

3:2 (-23, 22,-24, 18, 18)

Do úvodního setu dopoledního utkání vstoupili lépe domácí hráči, ale jejich náskok hosté záhy srovnali a šli do vedení. Domácí tým, který se opět nevyvaroval řady nevynucených chyb, ještě zdramatizoval koncovku, ale na zvrat v setu to již nestačilo. Druhé dějství domácí jednoznačně ovládli a diváci se těšili na pokračování líbivého volejbalu ze strany svých hráčů. Bohužel další dva sety odehráli Rakovničtí jakoby bez chuti, když jejich chladný výkon ostře kontrastoval s nadšením hostí, kteří tak byli vcelku po zásluze odměněni ziskem prvního utkání.
Odpolední odveta přinesla v úvodních setech vyrovnaný volejbal, v němž o konečném vítězství rozhodovala trocha štěstí a to, kdo udělá méně nevynucených chyb. Za nepříznivého stavu 1:2 na sety domácí přeci jen zmobilizovali zbytky morálních sil, srovnali stav utkání a vítězstvím v dramatickém závěru zakončili úspěšně letošní volejbalovou sezonu na domácí palubovce.
K poslednímu utkání letošní soutěže jedou rakovničtí volejbalisté příští sobotu na pražský Prosek.

VK Rakovník: Blažev, Mužík, Holý, Mazánek, Michal, Blažek – libero Fojtík, Dvořák, Pekař. Trenér: Michal Kriško.

Trenér: M. Kriško.