Kings Rakovník – Brandýsek B 5:4 (3:1)
Domácí chtěli potvrdit svou formu z posledních zápasů a vrhli se na soupeře s velkou chutí. Velké šance Beneše, Mokrejše a Baďury však zůstaly nevyužity. Teprve tečovaná střela Mokrejše skončila v síti Brandýsku - 1:0. Tato branka ještě více “krále“ nabudila, ale jejich efektivita byla tentokrát minimální. Odpovědnost na sebe nakonec vzal Kopřiva, který odvážným průnikem zvýšil skóre na 2:0. Poté se nadechli i do té doby trochu zakřiknutí hosté a po zmatku u domácí branky vytěžili trestný kop, který využili – 2:1.

To však odhodlání rakovnického týmu nenahlodalo a dále se hnal vpřed. Odměnou se mu stala branka Pacourka, která navýšila náskok na 3:1. V posledních vteřinách ještě brankář Konopásek chytře zkoušel pozornost svého protějšku přes celé hřiště a jen málo chybělo k další trefě do černého. Do druhé půle nastoupili domácí poněkud laxně. Trest přišel hned po několika minutách, kdy střela soupeře skončila pod břevnem – 3:2. Ze snížení se však hosté dlouho neradovali, protože poté si vzal slovo Baďura a ze své parádní disciplíny - trestného kopu, opět Kings získal dvoubrankové vedení. Brandýsku se ale krátce nato podařilo po ojedinělém zaváhání domácí obrany snížit a donutil „krále“ k vyšším obrátkám. V 19.minutě druhé půle jim skvěle vyšel signál z rohového kopu, který nechytatelně zakončil Pacourek – 5:3.

Soupeř poté vrhl všechny síly do útoku, a to domácím otevíralo šance k brejkům. Ti pak předvedli několik pěkných kombinačních akcí, ale střelcům tentokrát nebylo tolik přáno. Střelám Beneše a Herinka stála v cestě do sítě tyč. V poslední pětiminutovce Brandýsek ještě stačil výsledek zkorigovat, ale Rakovník si vítězství vzít už nenechal.

„Utkání ukázalo, že máme za sebou velice kvalitní přípravu a kádr je na mistrovské zápasy dobře připraven. Myslím si, že naše hra se i dnes musela divákům líbit, ale nemůžu samozřejmě jen chválit. Naše koncovka totiž byla velice špatná a musíme ji vylepšit, protože příště už tolik šancí mít nemusíme,“ poznamenal trenér rakovnického mužstva Marek Titlbach.

FC Kings Rakovník: Konopásek – Mokrejš, Kopřiva, Došek, Beneš – Pacourek, Baďura, Herink.