TJ KOVO Praha – HBC Rakovník 0:5 (0:2, 0:0, 0:3), 2:7 (1:1, 1:2, 0:4)


Hosté se představili pouze s devíti hráči v poli, ale ti se s tímto deficitem dokázali vyrovnat a předvedli výborný hokejbal. V prvním zápase otevřel skóre v šesté minutě kapitán Cafourek, který střelou od modré do šibenice využil přesilovku. O tři minuty později se Cafourek trefil podruhé - a opět dalekonosnou střelou od modré čáry. Ve druhé třetině se hrál vyrovnaný hokejbal se šancemi na obou stranách, ale brankáři nepustili ani jednu střelu za svá záda. Ve třetí třetině se v šesté minutě trefil loňský nejlepší střelec hostů Koláček. V desáté minutě přidal další zásah Schierl a v poslední minutě zápasu se ještě prosadil svým důrazem na brankovišti Hluštík, který tak uzavřel skóre na konečných 0:5.


Branky Rakovníka: Cafourek 2 (Schierl, Kletečka), Koláček (Mejtský, Cafourek), Schierl (Koláček), Hluštík (Martínek, Cafourek).


Ve druhém duelu chtěli domácí hostům oplatit porážku, a proto nastoupili posíleni o dva hráče, kteří hostují v extralize mladšího dorostu za pražské Spectrum. Vedení se opět ujali hosté, a to už v první minutě zápasu, kdy vstřelil branku Koláček. Domácí srovnali při přesilové hře v deváté minutě po závaru v hostující obraně. Ve třetí minutě druhé části se domácí dokonce ujali vedení, když potrestali chybu v hostující defenzivě a otočili skóre na 2:1. Minutu na to vyrovnal znovu Koláček, který se snad konečně střelecky probudil - 2:2. Na začátku šesté minuty vedli znovu hosté. To se prosadil Brožek tvrdou střelou od modré. Ve třetí části se hosté konečně začali prosazovat, zaznamenali postupně čtyři branky a rozhodli o osudu utkání. Nejprve se trefil v páté minutě poslední části Kletečka, v osmé minutě Koláček a o minutu a půl později využil zaváhání domácí obrany Martínek. Stav uzavřel Cafourek ve vlastním oslabení, když si vyhodil míček z obranného pásma, sám si ho doběhl a podél brankáře nekompromisně zavěsil. Rakovničtí mladíci tak pokračují ve vítězném tažení, když neztratili zatím ani jeden bod.


Branky Rakovníka: Koláček 3 (Martínek, Cafourek), Brožek (Cafourek), Kletečka, Martínek, Cafourek.

Rakovník: Hubálek, Cafourek, Mejtský, Brožek, Martínek, Koláček, Schierl, Kletečka, Hluštík, Zechovský. Trenér: Roman Němeček.