Skončily jste na 5. místě z 8 celků, je to dobré?
Ano, je to dobré. Jelikož jsme se v druhé části soutěže musely obejít bez několika opor týmu oproti podzimní části, znamená pro nás tento výsledek a pád pouze o jedno místo spokojenost.

Jak staré holky trénuješ? Není problém s autoritou?
Trénuji starší žákyně a kadetky. A dále jsem jako vedoucí týmu žen „B“, spíše zastávám ale věci organizační. S autoritou, myslím, nemám výrazný problém, holky mě respektují a poslouchají.

Který zápas byl nad vaše síly a který jste naopak zvládly na jedničku?
Na malou jedničku se nám povedl zápas s týmem Sokol Roztoky u Prahy „B“, jako jediný tým jsme je dokázaly porazit v podzimní části soutěže, a jedenkrát jsme je porazily i na jaře. Na druhou stranu jsme ve druhé části soutěže prohrály zápasy, kde jsme měly na 100% bodovat, ale sestava nebyla vždy uplně nejlepší, a proto všem holkám děkuji.

Jaká hráčka/hráčky byla/y během roku oporou?
Každá hráčka je pro tým oporou, pokud chce a má chuť hrát a bojovat. Konkrétněji jmenovat nebudu. Jsem ráda, že se mi do týmu žen „B“ podařilo zařadit hráčky z juniorek a kadetek, které nám pomohly v zápasech ve druhé části, a zvládly svojí roli dobře.

Jaké bylo hrát v domácím prostředí? Máte své fanoušky?
V domácím prostředí se hraje vždycky nejlépe. Své skalní fanoušky samozřejmě máme, ať už z řad rodinných příslušníků, přátel či kamarádů, tak i s mužskými týmy se navzájem podporujeme. Všem fanouškům moc děkujeme.

Trénuješ také mládež, v čem jsou největší rozdíly (ženy x mládež)?
Ano, mládež trénuji, jak již bylo zmíněno. Největší a hlavní rozdíl je v přístupu hráček k tréninkům. Přeci jen u těch mladších je větší chuť v těle bojovat a učit se novým věcem.

Které hráčky z B týmu pomáhají třeba áčku? Je v týmu nějaká hodně talentovaná slečna?
V týmu žen „A“ vypomáhá Vladěna Krejzová, Veronika Osvaldová, Pavlína Kolářová a v první části soutěže k nim patřila i Veronika Skoupá. Talentované hráčky určitě jsou, jen kdyby holky chtěly na sobě více pracovat.

Kdy začnete zhruba přípravu a jaké budeš mít cíle pro další sezonu?
Jelikož chodíme trénovat bez přestávky celý rok, tak větší přípravu v ženách nechystáme. Bohužel se časově nesejdeme a není nás dostatečný počet na větší přípravu, budeme chodit trénovat a individuální příprava bude závislá na holkách.
S mládeží jedeme na konci prázdnin na soustředění na Račí Hrad. Cíle do další sezóny zatím nejsou, nevím, zda nás třeba neopustí nějaké hráčky kvůli studiu atd. Chtěla bych, abychom hrály volejbal, na který se fanoušci rádi přijdou podívat a my z toho budeme moci mít dobrý pocit.