Zdice-Rakovník A0:3 (-16,-16,-16), 1:3 (-17,-21,20,-18)

Volejbalistky VK Rakovník dál válcují své soupeřky. Rakovnické volejbalistky na posledy prohrály 3. prosince v dopoledním duelu na palubovce příbramského celku. Od té doby pokračuje sérii rakovnických vítězství. A ne jinak je tomu po sobotě, kdy bylo na programu desáté kolo nejvyšší krajské soutěže žen ve volejbale.

Od úvodu dopoledního utkání bylo jasné, kdo bude držet pomyslné otěže zápasu. Rakovničanky se do zdických soupeřek pustily hned od úvodu. Dopolední duel tak zvládly hladce, když třikrát zvítězily 25:16.

Ani dopolední duel nepřinesl žádný dramatický převrat na zdické palubovce. Rakovnické volejbalistky úvodní dva sety vyhrály, pak sice volejbalistky ze Zdic vykřesaly naději, když třetí set v odpoledním zápase vyhrály 25:20. Větší drama už volejbalistky VK Rakovník nedovolily a ve čtvrtém setu znovu jasně přehrály domácí volejbalistky 25:18.

Ženám VK Rakovník patří po desátém kole nejvyšší krajské soutěže ve volejbalu první místo, v sobotu 28. ledna pak přivítají Rakovničanky na palubovce sportovní haly TJ TZ Rakovník tým Komárov A.

1. VK Rakovník A 22 20 2 0 64:18 42
2. TJ Baník Příbram 22 18 4 0 60:27 40
3. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 22 17 5 0 57:24 39
4. TJ Kralupy 22 12 10 0 44:44 34
5. TJ Sokol Komárov A 22 12 10 0 44:46 34
6. TJ Sokol Dobřichovice B 22 9 13 0 40:47 31
7. VK Benešovská 1. volejbalová 20 8 12 0 34:45 28
8. VK Karbo Benátky nad Jizerou A 22 5 17 0 26:55 27