KK Rakovník pak potvrdil pozici lídra v městském derby proti Sokolu Rakovník, ale dalším rakovnickým celkům se příliš nedařilo.Největším překvapením kola je výhra SK Přílepy nad Sokolem Hředle A v nejsilnější sestavě.

So.Olešná A- So.N.Strašecí B 11:7

Ani v Olešné nepřekročili hosté svůj letošní stín a už delší dobu jsou smířeni se sestupem o jednu okresní třídu níže.Jedničkou utkání byl Lédl, který si bez problémů poradil se všemi soupeři, za hosty se dařilo alespoň Červenému proti Procházkovi a náhradníku Folbrovi, stejně tak Jiříček získal v dramatické koncovce skalp Kočovského a poradil si i s Folbrem, pro kterého je OP I.třídy přece jen velké sousto.

SK Přílepy A-So.Hředle A 11:7

Drama až do posledních dvouher, Kutílek nechal kousnout do citronu Dvořáčka výhrou 3:0, v domácím dresu excelovali Jílek s Mullerem. Za stavu 8:7 přišel drtivý závěr domácího SK, Muller porazil Beránka, Jílek Dvořáčka a Kutílek Lince.Hosté tak doplatili na herní výpadek Lince, který si poradil pouze s náhradníkem Adamczukem, i Dvořáčka, jemuž se „dařilo“ stejně.

So.Krupá A-So.Nesuchyně A 10:8

Krupá využila nejen výhody domácích stolů, ale i oslabené sestavy hostů, kterým citelně chyběl Šerák.Trojice nesuchyňských hráčů však příkladně bojovala do posledního dechu, Hetto se radoval ze čtyř bodů, ale to nestačilo. Za stavu 8:8 domácí J.Mrázek porazil Kroba 14:12 v pátém setu a Macek ml. si opět v rozhodujícím setu 11:9 poradil s V.Šebkem.Nováček z Krupé tak opět posílil naději na záchranu.

RC Rakovník A-So.N.Strašecí A 4:14

Hosté potvrdili úlohu favorita, ale neměli to až tak jednoduché, jak ukazuje celkový výsledek.Krůta a Smitka podlehli Pittnerovi 2:3, Smitka pak v pátém setu prohrál 10:12 i s F.Fabingerem.Na 2:7 snižoval překvapivě Pavlík 3:0 proti Libovickému, kterého porazil v závěru i Krůta, a dva body získal i Dupač proti F.Fabingerovi a Pittnerovi.Jedničkou zápasu byl jednoznačně V.Fabinger se čtyřmi úspěchy.

KK Rakovník-So.Rakovník A 14:4

Další rakovnické derby skončilo jednoznačně ve prospěch domácích a Sokolo pomalu začínají i sestupové starosti.Po vítězných deblech zvyšovali na 4:0 Koloc proti Stiborovi a Havel v zápase s Jansou, svoji formu prokázal na sto procent Štengl a další body proti Millerovi a Cibulkovi přidal Sušánka.Vedení 8:1 po polovině zápasu pak KK proměnil pohodlně v další tři body do tabulky.

So.Janov A-KST Rakovník C 12:6

Pověst Jánošíka soutěže potvrdil KST v Janově, kde nechal všechny body jednomu z celků, který bojuje o záchranu.Na 2:1 sice za hosty snížil Podestát v duelu s Dráždilem, ale Vlček nestačil na J.Pacourka,Brabcová nenašla recept na Frice a Sosna jen kroutil hlavou v utkání s bojovným Amlerem.Vše si pak vynahradil alespoň zčásti výhrou 3:0 nad Dráždilem, Podestát si postupně poradil i s Fricem, J.Pacourkem i Amlerem, ale na vyrovnanější domácí to přece jen nestačilo.