Do Poličky přijelo pouze deset strašeckých borců, ale přesto se dvě kompletní formace snažily hrát aktivně. Měly i šance, ale efektivita jejich zakončení byla po celý zápas žalostná. Naopak domácím koncovka vycházela, po první části vedli 2:0 a dvě branky přidali i po změně straně. Když Bubáci inkasovali už v 7. vteřin poslední třetiny, jejich hra se rozsypala a chytili tvrdý debakl.

Po sobotní porážce v Poličce zavítali Bubáci do Heřmanova Městce, kde se utkali po dlouhých letech s místními Ježky. Ti byli jasným favoritem a od začátku na hřišti vládli. Výborně však chytal Dvořák, jenž pustil do pauzy jediný gól. Po pauze však domácí v kvalitním hokejbalu pokračovali a když zvýšili už na 4:0, zdálo se hotovo.

Z hokejového utkání Krajské ligy Kolín B - Žebrák (5:2)
Krajská liga: Hvězda předvedla kanonádu, Žabonosy svůj zápas nedohrály

Jenže zkušený Lev snížil a najednou byli hosté hodně nebezpeční. V poslední části ze sebe vyždímali zbytky víkendových sil a předvedli vlastně svou nejlepší pasáž. Najednou byli lepší, Drechsler snížil a mužstvo mělo najednou další čtyři velké šance na zlikvidování náskoku. Jenže nervózní domácí se už ubránili.

Tým trenéra Jiřího Veselého tak odjel z náročného tripu s prázdnou. V neděli 19.11. nastoupí k poslednímu podzimnímu utkání, kdy na svém hřišti přivítá Kovo Praha. Začátek je klasicky ve 14:00.

Ve II. lize se dařilo Rakovníku, který vyhrál těžký duel proti Třebízi 6:3. Ta pořád jen dotahovala, ale marně. Zlomové góly vstřelil v závěru Radek Kučaba, zejména pátý byl důležitý, protože chvíli předtím třebízský Novák snížila na 3:4. Vše nakonec jistil Martínek šestou brankou do odkryté klece při power-play Třebíze.

Rakovník je v tabulce až pátý, ale na druhou Třebíz nyní ztrácí jen tři body. Těsně před ním jsou také pražské výběry Hostivaře B a Rafanů.