So. N. Strašecí A - KST Rakovník C 9:9
V utkání, ve kterém exceloval rakovnický Jan Rezek ml. se čtyřmi body, se o remíze rozhodovalo až v samotném závěru. Za stavu 8:8 zvítězil Šebek nad domácím Pittnerem v pěti setech, ale v posledním zápase sice F. Fabinger už prohrával s Podestátem 0:2 na sety, avšak další vyhrál 11:6, 11:8 a 11:9 a vybojoval pro Strašecí alespoň nerozhodný výsledek.

So. Hředle A – So. Nesuchyně A 6:12
Ve střetnutí tradičních rivalů hosty podržela dvojice Hetto a Šerák, domácím naopak zklamali Dvořáček i Salač. Hetto si postupně poradil s Beránkem, Lincem, Dvořáčkem i Salačem, cenné body získali i Krob a V. Šebek. Hředle tak nakonec překvapivě odevzdaly soupeři tři body do tabulky.

SK Přílepy A - So. Rakovník A 8:10
Po vyrovnaných čtyřhrách šli do brejku hosté především díky lépe zvládnutým koncovkám pátých setů v duelech Jílek - Stibor 2:3 a Kutílek - Cibulka 2:3. Přílepští pak ale hlavně zásluhou jedničky Müllera dotáhli až na 8:8, ale Jansa si snadno poradil s Jílkem a desátý bod pro Sokol Rakovník získal v koncovce pátého setu Miller nad Kutílkem.

RC Rakovník A - So.Olešná A 7:11
Raci ve staronové sestavě nezačali letošní premiéru špatně a vedli ještě 4:3, ale uprostřed zápasu se lámal chleba výsledky Niezgoda - Lédl 1:3, Koutník - Kočovský 0:3, Hejda - Procházka 2:3. Od stavu 7:7 bodovali už jen hosté, i když ve střetnutí Hejda - Lédl se rozhodovalo až v pěti setech.

So. Krupá A - So. Janov A 12:6
Loňský semifinalista okresního poháru nadšeným výkonem získal skalp Janova, když vedl už 5:0. Pak sice hostující Dráždil bodoval 3:2 proti Kapounovi, ale o osudu zápasu se definitivně rozhodlo v utkáních Mrázek M. - R. Pacourek 3:2, Macek - Amler 3:2 a Kapoun - Fric rovněž v pěti setech. Náskok už si na domácích stolech stolní tenisté z Krupé s přehledem pohlídali.

KK Rakovník - So. N. Strašecí B 17:1
Vyrovnaný celek domácích neměl s notně provětranou sestavou strašecké rezervy příliš problémů. O tom svědčí vysoké vítězství. KK tak naznačil, že v sestavě se všemi oporami může mířit hodně vysoko v tabulce. Naopak hosté vyloženě zklamali svým přístupem k utkání, k bodu ve dvouhře byl blízko Hrdý, ale rakovnický Holý dokázal výsledek otočit ve svůj prospěch.

Autor: Miroslav Koloc