HBC Nové Strašecí – HBC Rakovník
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Domácí sice na hostujícího Bendla vyslali dopoledne devětadvacet a odpoledne dokonce pětačtyřicet střel, na které Rakovničtí reagovali desetkrát a osmnáctkrát, ale výsledky visely na vláskách do posledních chvil obou duelů, z čehož je patrné, že nejlepšími hráči obou celků byli právě gólmani.
V prvním utkání se v novostrašeckém dresu prosadil až ve 21. minutě po nahrávce Čadka Prokop, na konečných 2:0 upravil o pět minut později T. Libovický.
Ještě menším rozdílem skončila odveta, ve které měl blíže k první změně stavu Rakovník, ale střelu K. Chvosty zastavila ve druhé desetiminutovce tyč Krpelánovy branky. Rozuzlení přinesla až střela Tučka na druhé straně hrací plochy, kterou zastavila až síť.

HBC Nové Strašecí: Krpelán – Knobloch, Prokop, Čadek, Ács, Pošta, Javůrek, Brada, Coufal, Haužvic, Zeman, L. Libovický, Tuček, T. Libovický. Trenér: David Ryss.

HBC Rakovník: Bendl – Šmíd, Grünwald, V. Chvosta, K. Chvosta, Dolejšek, Nováková, Kolář, Centek, Sladkovský, Sýkora, Kraft. Trenér: Pavel Pospíšil.