I. třída – 13. kolo
SK Pavlíkov A – So. Rakovník B 14:4, SK Pšovlky A – So. Nesuchyně A 10:8, RC Rakovník A – So. Olešná A 8:10, So. Janov A – So. N. Strašecí A 8:10, So. Lány C – So. Rakovník A 8:10, So. Hředle B – ST Nouzov A 12:6.

1. So. Rakovník A 12 0 0 0 151:65 36
2. So. Olešná A 10 0 2 0 135:81 32
3. So. N. Strašecí A 8 1 3 0 125:91 29
4. RC Rakovník A 8 0 4 0 118:98 28
5. So. Nesuchyně A 6 2 4 0 118:98 26
6. SK Pšovlky A 6 1 5 0 117:99 25
7. So. Lány C 5 1 6 0 107:109 23
8. SK Pavlíkov A 5 1 6 0 95:121 23
9. So. Hředle B 5 0 7 0 107:109 22
10. So. Janov A 2 0 10 0 78:138 16
11. ST Nouzov A 0 3 9 0 84:132 15
12. So. Rakovník B 0 1 11 0 61:155 13

II. třída – 13. kolo
R. Třtice A – B. SDH Lubná 10:8, So. N. Strašecí B – So. Nesuchyně B 14:4, So. Olešná B – SK Skryje A 10:8, TJ Čistá – FC Jesenice 8:10, So. Křivoklát A – Žst. Rakovník 5:13, So. Rakovník C – SK Přílepy 11:7.

1. So. N. Strašecí B 10 1 1 0 138:78 33
2. So. Olešná B 8 3 1 0 132:84 31
3. R. Třtice A 7 3 2 0 117:99 29
4. TJ Čistá 7 2 3 0 121:95 28
5. So. Rakovník C 7 1 4 0 122:94 27
6. SK Přílepy 6 3 3 0 129:87 27
7. Žst. Rakovník 5 2 5 0 103:113 24
8. FC Jesenice 5 2 5 0 108:108 24
9. So. Křivoklát A 2 3 7 0 84:132 19
10. SK Skryje A 2 2 8 0 90:126 18
11. S. Nesuchyně B 0 2 9 0 59:139 13
12. B. SDH Lubná 0 0 11 0 75:123 11

III. třída – 13. kolo
R. Třtice B – So. Kroučová 5:13, SK Pšovlky B – So. Všetaty A 4:14, RC Rakovník B – So. Olešná C 12:6, So. Lány D – TTC Srbeč 16:2, So. Hředle C – So. Křivoklát B 12:6, So. Nové Strašecí C – volno.

1. So. Hředle C 9 1 1 0 127:71 30
2. RC Rakovník B 7 2 2 0 115:83 27
3. So. Lány D 7 2 2 0 113:85 27
4. So. Olešná C 8 0 3 0 112:86 27
5. So. N. Strašecí C 6 1 3 0 111:69 23
6. So. Kroučová 4 1 6 0 103:95 20
7. So. Křivoklát B 4 1 6 0 91:107 20
8. So. Všetaty A 3 2 6 0 96:102 19
9. R. Třtice B 2 3 6 0 83:115 18
10. TTC Srbeč 3 1 7 0 82:116 18
11. SK Pšovlky B 0 0 11 0 47:151 11

IV. třída – 15. kolo
So. N. Strašecí D – So. Křivoklát C 10:8, So. Branov – So. Janov C 5:13, So. Všetaty B – Velká Buková A 7:11, SK Skryje B – TTC Rynholec A 16:2, ST Nouzov B – SK Pavlíkov B 13:5, So. Hředle D – SK Šanov 6:12.

1. SK Šanov 12 2 0 0 173:79 40
2. So. Janov C 12 1 1 0 165:87 39
3. Velká Buková A 10 1 3 0 143:109 35
4. ST Nouzov B 10 0 4 0 148:104 34
5. So. Janov B 9 2 2 0 153:81 33
6. SK Skryje B 8 1 5 0 142:110 31
7. So. N. Strašecí D 6 2 6 0 118:134 28
8. So. Hředle D 6 1 7 0 126:126 27
9. So. Křivoklát C 4 1 9 0 103:149 23
10. So. Branov 2 3 9 0 97:155 21
11. So. Skřivaň 3 2 8 0 101:133 21
12. TTC Rynholec A 2 2 10 0 94:158 20
13. So. Všetaty B 2 1 11 0 97:155 19
14. SK Pavlíkov B 1 1 12 0 86:166 17

V. třída – 13. kolo
R. Třtice C – So. Janov D 4:14, ST Nouzov C – SK Skryje C 4:14, So. Olešná D – Velká Buková B 12:6, So. Nesuchyně C – TTC Rynholec B 6:12, So. Lány E – SKST Rynholec 11:7, KST Hracholusky – volno.

1. Hracholusky 10 0 0 0 168:12 30
2. TTC Rynholec B 9 0 2 0 117:81 29
3. So. Janov D 8 1 2 0 118:80 28
4. SK Skryje C 5 2 4 0 92:106 23
5. So. Olešná D 4 3 4 0 93:105 22
6. So. Nesuchyně C 4 2 5 0 102:96 21
7. ST Nouzov C 4 2 5 0 91:107 21
8. Velká Buková B 3 0 8 0 73:125 17
9. So. Lány E 3 0 8 0 72:126 17
10. SKST Rynholec 2 1 8 0 89:109 16
11. R. Třtice C 2 1 8 0 65:133 16