I. třída

16. kolo: ST Nouzov A – SK Pšovlky A odloženo, SK Pavlíkov A – RC Rakovník A odloženo, So. Nesuchyně A – So. Lány C 9:9, So. Hředle B – So. Olešná A 8:10, So. N. Strašecí A – So. Rakovník A 5:13, So. Rakovník B – So. Janov A 6:12.

1. So. Rakovník A 15 0 0 0 189:81 45
2. So. Olešná A 13 0 2 0 174:96 41
3. So. N. Strašecí A 9 1 5 0 150:120 34
4. RC Rakovník A 9 0 5 0 140:112 32
5. So. Nesuchyně A 7 3 5 0 145:125 32
6. SK Pšovlky A 8 1 5 0 143:109 31
7. So. Lány C 5 2 8 0 124:146 27
8. So. Hředle B 6 0 9 0 131:139 27
9. SK Pavlíkov A 6 1 7 0 110:142 27
10. So. Janov A 4 0 11 0 104:166 23
11. ST Nouzov A 0 3 11 0 98:154 17 12. So. Rakovník B 0 1 14 0 76:194 16

II. třída

16. kolo: SK Skryje A – So. Rakovník C 10:8, So. Nesuchyně B – So. Křivoklát A 5:13, B. SDH Lubná – TJ Čistá 8:10, R. Třtice A – So. Olešná B 12:6, SK Přílepy – So. N. Strašecí B 9:9, FC Jesenice – Žst. Rakovník odloženo.

1. So. N. Strašecí B 12 2 1 0 172:98 41
2. So. Olešná B 9 3 3 0 156:114 36
3. R. Třtice A 8 3 4 0 141:129 34
4. TJ Čistá 8 3 3 0 140:112 33
5. SK Přílepy 7 4 4 0 158:112 33
6. So. Rakovník C 7 1 7 0 144:126 30
7. FC Jesenice 7 2 5 0 133:119 30
8. Žst. Rakovník 7 2 5 0 124:128 30
9. So. Křivoklát A 4 3 8 0 112:158 26
10. SK Skryje A 3 3 9 0 117:153 24
11. B. SDH Lubná 1 0 13 0 99:153 16
12. Nesuchyně B 0 2 11 0 70:164 15

III. třída

16. kolo: So. Křivoklát B – SK Pšovlky B 15:3, R. Třtice B – RC Rakovník B odloženo, So. Olešná C – So. Hředle C 6:12, So. Všetaty A – So. Lány D 16:2, So. Nové Strašecí C – TTC Srbeč odloženo, So. Kroučová – volno.

1. So. Hředle C 12 1 1 0 164:88 39
2. RC Rakovník B 9 2 2 0 139:95 33
3. So. Lány D 7 2 4 0 122:112 29
4. So. Olešná C 8 0 4 0 118:98 28
5. So. N. Strašecí C 7 1 4 0 128:88 27
6. So. Křivoklát B 5 2 6 0 115:119 25
7. So. Kroučová 5 1 7 0 121:113 24
8. So. Všetaty A 4 2 7 0 120:114 23
9. R. Třtice B 2 4 7 0 100:134 21
10. TTC Srbeč 3 1 8 0 87:129 19
11. SK Pšovlky B 1 0 13 0 64:188 16

IV. třída

17. kolo: So. Branov – So. Janov B 2:16.

18. kolo: TTC Rynholec A – SK Pavlíkov B 10:8, Velká Buková A – So. Hředle D 10:8, So. Janov C – ST Nouzov B 11:7, So. Křivoklát C – SK Skryje B 4:14, So. Janov B – So. Všetaty B 14:4, So. Skřivaň – So. Branov 8:10, SK Šanov – So. N. Strašecí D 13:5.

1. SK Šanov 15 2 0 0 212:94 49
2. So. Janov C 15 1 1 0 204:102 48
3. So. Janov B 13 2 2 0 208:98 45
4. Velká Buková A 12 2 3 0 172:134 43
5. ST Nouzov B 11 1 5 0 175:131 40
6. SK Skryje B 9 1 7 0 169:137 36
7. So. Hředle D 8 1 8 0 156:150 34
8. So. N. Strašecí D 6 3 8 0 139:167 32
9. So. Křivoklát C 5 1 11 0 125:181 28
10. So. Branov 3 3 11 0 117:189 26
11. So. Skřivaň 3 3 11 0 127:179 26
12. TTC Rynholec A 3 2 12 0 117:189 25
13. So. Všetaty B 3 1 13 0 114:192 24
14. SK Pavlíkov B 1 1 15 0 107:199 20

V. třída

16. kolo: R. Třtice C – So. Olešná D odloženo, TTC Rynholec B – SKST Rynholec 10:8, So. Lány E – SK Skryje C odloženo, Velká Buková B – KST Hracholusky 1:17, So. Janov D – So. Nesuchyně C 14:4, ST Nouzov C – volno.

1. Hracholusky 13 0 0 0 212:22 39
2. TTC Rynholec B 11 0 3 0 146:106 36
3. So. Janov D 10 1 3 0 152:100 35
4. SK Skryje C 6 3 4 0 111:123 28
5. So. Olešná D 5 4 4 0 113:121 27
6. So. Nesuchyně C 5 2 7 0 128:124 26
7. ST Nouzov C 4 2 7 0 104:130 23
8. Velká Buková B 4 0 10 0 89:163 22
9. So. Lány E 3 0 10 0 82:152 19
10. R. Třtice C 3 1 8 0 75:141 19
11. SKST Rynholec 2 1 10 0 102:132 18