Atlantic – Kralupy 4:3

Podle tabulkového postavení se mělo ve stochovské hale odehrát jednoznačné utkání, kde byli domácí favoritem. Od úvodního hvizdu rozhodčího převzali hráči Atlanticu aktivitu a povedenými kombinacemi si vytvářeli šance. Díky dvěma zásahům P. Tvrze a jedním J. Sklenky si vypracovali třígólový náskok, což byl pro hosty lichotivý výsledek.

Do druhé půle nastoupili domácí s vědomím solidního vedení a polevili v koncentraci. Hosté se několikrát dostali sami před gólmana Řepku, ten však několikrát spoluhráče podržel. Ani takové varování nestačilo, a tak Kralupy, poté co se postupně trefili Harmáček a dvakrát Mošnička, snížily na rozdíl jediné branky a v závěru se domácí strachovali o povinné vítězství. To nakonec Atlantic udržel a připisuje si do tabulky další tři body.

V příštím kole čeká rakovnické hráče kladenský Brazil.

Branky: 9. a 11. P. Tvrz, 12. J. Sklenka , 29. L. Beneš – 26. Harmáček, 35. a 38. Mošnička. Poločas: 3:0.
Atlancic Rakovník: L. Řepka – T. Vodrážka, Sklenka, Vild, R. Hamouz – L. Beneš, Medřický, P. Tvrz, Mates.