FC Orion – Elektro Viola 3:3 (2:1)

Branky: Polanský 2, Falbr – Elsnic 2, Fidler.
Už to vypadalo, že Orion, jako první mužstvo sebere Viole neporazitelnost. Ještě dvacet pět sekund před závěrem vedli borci z FC 3:2, ale trvalý tlak elektrikářů přinesl ovoce v podobě vyrovnávací branky Elsnice z bezprostřední blízkosti.
Ale zpět k úvodu. Ve 4. minutě střílí Elsnic vedoucí branku – 0:1. V 5. minutě Polanský vyrovnává na 1:1 a od dvě minuty později střílí Falbr vedoucí branku svého týmu – 2:1. V druhé půli Polanský z úhlu prostřeluje brankáře Violy – 3:1. Naději rozfoukal důrazný Fidler v minutě patnácté a Elsnic chytře překonal Bartyzala a srovnal.
Velice pěkný zápas, výborná divácká atmosféra, bohužel v závěru přišli zbytečné orionské emoce …

PVK Logistic – Hospoda Oráčov 4:4 (0:2)

Branky: Jirásek 3, Weis - Bařtipán 2, Jeníček, Paulus.
Oráčov kraloval v první půli a zabezpečil si dvoubrankový náskok. V 18. minutě vyrovnal štírek Jirásek. Na vlas podobné akce se stejným zakončením pod břevno 2:2.
Duo Bařtipán – Jeníček strhlo vedení pro svůj tým – 2:3. Jirásek kompletoval hattrick 3:3. Dvacet šest vteřin před koncem po signálu zvyšuje Jeníček na 3:4. Šestnáct vteřin před koncem zápasu z přímého kopu se nádherně trefil Weis.

Juventus Beer – FC Alegrie 2:6 (1:2)

Branky: T. Vodrážka, M. Vodrážka – Uhlík 4, Krumhanzl 2.
Pět statečných z Alegrie podalo výborný taktický výkon proti profesorské hře společensky unavených hráčů z Juventusu. Do dvacáté minuty byl zápas vyrovnaný, ale závěrečná pasáž byla v jasné režii Fartidy. Nejlepším mužem zápasu byl Uhlík, autor čtyř branek. Skvěle mu sekundoval spoluhráč Krumhanzl a brankář Abrhám se také blýskl několika skvělými zákroky. Krásný gól dal i Juventus. Vecka z půlky prudkou přihrávkou našel u tyče stojícího Tomáše Vodrážku a ten patičkou elegantně zavěsil.

Hospoda Oráčov – Hořesedly 8:4 (5:2)

Branky: Bařtipán 2, Jeníček 2, Jankura, Šindler, Paulus, Flajšingr – Tomek 2, Kozák 2.
V souboji mužstev, která nepoznala chuť vítězství padla velká porce branek. V desáté minutě vedl Oráčov už 5:0. Jeníček a jeho spoluhráči jasně režírovali zápas. Kozákův důraz a Tomkův gól těsně před klaksonem vyburcoval Tryskáče ke stíhačce. Na úvod druhého dějství přidal polénko do ohně Kozákův přesný projektil 5:3. Jenže místo očekávaného kontaktního gólu přišli rychlé brejky soupeře a odskočení až na 8:3. Kosmetickou tečku připravil v závěru šikovný Tomek.

Juventus Beer – Elektro Viola 1:3 (1:1)

Branky: Havel – M. Fidler 2, Volráb.
Podle postavení soupeřů vrchol kola. Také v tomto zápase diváci tleskali oběma mužstvům. Převahu sympatií v hledišti, a nakonec na hřišti, měli překvapivě elektrikáři. Juventus se neprobral z předešlého zápasu, a i když zlepšili obranou fázi, na lídra soutěže to nestačilo. Beer už ve druhé minutě prožil brankovou radost zásluhou Havla 1:0, který překvapil brankáře střelou z půlky. S odpovědí počkali hosté do minuty osmé. Elsnic vypálil, Fidler stačil vyrazit, ale nekrytý Volráb se už nemýlil – 1:1. V dalších minutách se hra přelévala na obě strany. Posledních pět minut strhl pozornost na svoji osobu Martin Fidler. Nejdříve se perfektně orientoval před brankou Juventusu a po té angličanem pojistil výhru svého mužstva. Juventus Beer sice měl míč většinu času na svých kopačkách, ale bojovníci v týmu elektrikářů předvedli bojovný, taktický a férový výkon.

FC Orion – PVK Logistic 7:1 (4:1)

Branky: St. Fronk 3, Staněk, Falbr, Pešek, Polanský – Kotek.
PVK mělo postup do elitní čtyřky ve svých rukou, ale na v pohodě hrající FC neměli nárok. Zkušeně hrající Orion dobře bránil a vyrážel k smrtícím brejkům. Velmi se činil Fronk a díky hattricku z tohoto zápasu se usadil v čele tabulky střelců a svoje mužstvo podpořil v boji o druhou příčku po základní části.

Alegria de Fartida – Hořesedly 5:3 (3:0)

Branky: Uhlík 2, Krumhanzl 2, Kučera – Pichovec, Tomek L., Kozák.
V předchozím zápase jsme zmiňovali, že Fartida hrála jen v pěti po deváté minutě tohoto zápasu hrála pouze ve čtyřech. Nejdříve odstoupil Uhlík, po něm Krumhanzl a v osmé minutě Kučera. Fartida vedla již 3:0, jenže střelec třetí branky chytil v deváté minutě pod krkem Zdeňka Kozáka, který předtím fauloval a ještě kopl míč do ležícího protihráče. Verdikt rozhodčího Polívky zněl – Kučera vyloučen, Kozák žlutá karta. Patnáct minut hráli Tryskáči přesilovku, ale naložili s ní velmi špatně. Ve druhé půli nejdříve Tomek nedal penaltu a další šance vychytal Abrhám. Tohoto mladíčka překonal až tři minuty před koncem Tomek. Ihned po rozehrání vypíchl míč Kozák a bylo to 3:2. V závěrečné minutě padly ještě tři branky. Nejdříve Krumhanzl zvýšil na 4:2, Pichovec ale hned odpověděl a vrátil svůj tým do hry – 4:3. Pojistku na tři body a postup na čtvrté místo zajistil Uhlík po autu 5:3.