Nevedou si vůbec špatně, hnízdí v horní části tabulky. Tým Atlanticu se běhěm několika let stále měnil a mění a v současné době oblékají jeho dres spíše mladší hráči. V neděli se utkal Rakovník s posledním celkem Slaného, ale nebyla to procházka růžovým sadem, jak by se mohlo podle tabulky zdát. Nakonec hosté tři body odvezli.

Zpočátku zápasu měli Rakovničtí spoustu šancí, ale gól vstřelili až později. Hned na to padla druhá branka, jenže do poločasu se nechal hloupě po dvou žlutých kartách vyloučit Petr Tvrz a do konce poločasu hosté prohrávali 3:2. Ve druhé půli začal Atlantic proměňovat šance a zaslouženě vyhrál 6:4. Na to, že je Čechie Slaný na posledním místě, tak předvedla slušný futsal.

RSC Čechie Slaný – Atlantic Rakovník 4:6 (3:2). Branky: 3 Schwendt Z., Schwendt M., Beneš, Jirásek. Rozhodčí: Cílek Martin, Říha Jaroslav; ŽK: Hamouz Vojtěch, Matoušek Petr, Koníček Jakub - Loder Jan, Schwendt Matěj, Tvrz Petr; ČK: 0 - Schwendt Matěj, Tvrz Petr. Diváků: 20. Další utkání sehrají rakovničtí futsalisté v pátek od 19:10 v Dobřichovicích s místním celkem.

Atlantic: Loder Jan - Schwendt Matěj, Adam Doležal, Martin Somol, Zdeněk Weis - Schwendt Zdeněk, Beneš Lukáš, Tvrz Petr a Jirásek Miroslav.