SK Slavia Praha - HC 1972 Rakovník 4:1 (2:0)

Rakovničtí měli dobrý nástup a už v 1. minutě měli výhodu trestného rohu, ale postupně hřiště v Edenu ovládla Slavia a Jan Seemann se měl v brance co otáčet.

Po šancích Nováka a Piteráka přišel gól na 1:0 z Hofmannovy hokejky a do poločasu po dlouhém pasu skóroval Vymazal na 2:0. Když se neujaly ani šance M. Seemanna a Hejdy, Babický nechytatelným volejem zvyšoval na 3:0 a do rakovnické svatyně se stěhoval Vazač. Toho překonal v 58. minutě Piterák počtvrté, čestný rakovnický úspěch zaznamenal šest minut před koncem M. Seemann.

“Spokojený nejsem ani s výsledkem a ani s hrou, ale Slavia měla širší kádr a kvalitní lavičku, zaslouženě zvítězila a nás čeká reparát už tuto sobotu v duelu s nováčkem extraligy Bolevcem,“ uvedl po utkání trenér Pavel Hraba.

Sestava HC 1972: J. Seemann (42. Vazač) - Gregor, Hlína, Dašek, L. Hornof, Hudeček, Jahoda, Hejda, Skála, M. Hornof, Procházka, hrající trenér: Pavel Hraba.