Neporazitelným týmem se zdá být rezerva Lán. Naopak Křivoklátští se začínají smiřovat s poslední příčkou a i nadále rozdávají body.

KST Rakovník D– RC Rakovník A 9:9

Domácí drželi vedení až do stavu 6:2, pak se karta začala pozvolna obracet hlavně díky Krůtovi, který si udržel formu z Vánočního turnaje v Křivoklátě, a Hejdovi, jenž porazil Rezka ml. 3:1. Za stavu 9:7 pak hráči RC zabojovali a rakovnické derby skončilo nerozhodně. Hejda otočil zápas proti Šebkovi a Krůta rovněž v pátém setu zdolal 11:8 Podestáta.

So. Janov A – SK Přílepy A 9:9

Oba týmy v nejsilnějších sestavách bojovaly o každý míček. Na 4:5 dostal hosty do vedení Holý výhrou 3:2 nad Amlerem a Kutílek přidal šestý bod proti Houdkovi. V duelu jedniček pak Pacourek J. podlehl Müllerovi 0:3, a tak domácí zachraňovali remízu až v závěrečných singlech. Dráždil z 0:2 otočil na 3:2 s Holým a Pacourek J. rovněž v pěti setech udolal Kutílka.

So. Rakovník A – So. Olešná A 6:12

Hned pětkrát se hrálo na plný počet setů. Na 3:3 vyrovnal Kočovský proti Millerovi, na 4:7 zvyšoval Lédl v duelu s Cibulkou a desátý vítězný bod opět po výhře 3:2 získal Procházka nad Jerhotem. Jedničkou utkání byl Kočovský, který nepoznal ve dvouhrách hořkost porážky.

So. Nesuchyně A – So. Hředle A 8:10

Další bitva 12. kola začala lépe pro hosty, kteří vedli už 4:7, ale potom Šerák porazil 3:1 Dvořáčka, Hetto v pátém setu 12:10 Lince a domácí se opět vrátili do zápasu. Po výhře Šeráka nad Novákem 3:0 dokonce sahali po remíze, ale v rozhodující dvouhře Václav Šebek podlehl v dramatických koncovkách setů Salačovi.

So. Lány B – So. Nové Strašecí B 17:1

Až příliš krutou porážku si hosté odvezli z lánské tělocvičny. Blízko k bodu už měli v deblu Jirkovský – Szabo: Jiříček – Rovný 3:1, Jiříček potrápil Moravce ml. i Kosára, ale domácí sbírali jeden úspěch za druhým až na 15:0. Pak teprve Kosár nestačil na V. Libovického, Szabo v pátém setu 14:12 porazil Jiříčka a v závěrečné dvouhře udržel šňůru čtyřiceti osmi výher za sebou Jirkovský proti Rovnému.

So. Křivoklát A – KK Rakovník 5:13

Už tradičně se jezdí do Křivoklátu pro body a druhý KK Rakovník nebyl výjimkou. Přitom Dolejš přehrál v úvodu 3:2 Holého a Brožek získal cenný Havlův skalp a poradil si i s Holým. Od stavu 4:5 však kralovali hosté, nejvíce se dařilo Štenglovi a Fojtíkovi, který se ale hodně zapotil v pěti setech s Dolejšem a Jarošem.