Novostrašecká hala BIOS a kromě domácích hráček se zde prezentovaly šestky Řevnic, Tuchlovic a Komárova. První utkání patřilo domácímu týmu Nového Strašecí, proti němuž nastoupily hráčky Komárova.

So. Nové Strašecí – Komárov
0:3 (18:25, 14:25, 12:25)
Přesto, že to byl souboj dvou tabulkově nejslabších týmů, vyrovnaně se hrálo jen v prvním setu. Pak domácí hráčky začaly pomalu pokulhávat při hře v poli a jen obtížně dotahovaly náskok soupeřek, které měly neuvěřitelné štěstí při „ušmrdlaných“ balonech.

Řevnice - Nové Strašecí
3:0 (25:17, 25:13, 25:14)
Do druhého zápasu nastoupily domácí hráčky proti Řevnicím, které se sluní v horní části tabulky, možná až se zbytečným respektem. Jejich hra tak postrádala bojovnost, kterou sice částečně nahrazovala nejsilnější zbraň servis, ale bez útoku to prostě nešlo.

Nové Strašecí -Tuchlovice
1:3 (17:25, 17:25,25:22, 19:25)
Poslední kapitolou turnaje bylo derby mezi Strašecím a sousedními Tuchlovicemi. Hostující hráčky už měly na kontě dvě vítězství, domácí zatím neuspěly, a tak mohly jen mile překvapit. Po dvou poměrně vyrovnaných setech, kdy se na straně domácích opět projevoval slabší útok, přišel obrat a v koncovce třetího setu Novostrašečanky ukázaly, že hrát umějí. K jejich smůle to ale byla jen chvilková záležitost, v posledním čtvrtém setu se vše zase vrátilo do původních kolejí.

Zbývající utkání: Tuchlovice - Řevnice 3:2 (26:24, 23:25, 15:25, 25:23, 15:10), Komárov Tuchlovice 1:3 (16:25, 25:12, 12:25, 22:25).
„V turnaji se projevila zlepšující se tendence našich dívek. Kdyby hrály v prvním utkání s Komárovem tak, jako proti Tuchlovicím, bylo by to jasné vítězství. Nedařilo se ale v poli, v koncovkách setů chyběla psychická pohoda. Na druhou stranu dnes musím vyzvednout nahrávku Adély Šebkové a všem pak držím palce do dalších utkání. Věřím, že pokud udrží takový trend hry, vítězství brzy přijde,“ hodnotil neděli na palubovce novostrašecký trenér Siskos.

Nové Strašecí: Adamcová, Tučková, Pošmourná, Šebková, Konopásková, Koulová, Soukupová. Trenér: Atanasios Siskos.
K dalším zápasům míří v neděli Novostrašečanky do Kralup nad Vltavou.