Dění ve skupině:

HBC Rakovník – SK Ďáblové Praha 0:1 s.n. (0:0, 0:0, 0:0)

Vúvodním duelu se Rakovničtí postavili proti soupeři, kterého dobře znají zdlouhodobé části, s odhodláním uspět a připsat si tak první body. Ostrostřelcům se ale přestalo dařit střelecky. Když už se do šance dostali, netrefili branku, nebo jim Pražané zablokovali hokejky! Ani Ďáblové však nebyli příliš nebezpeční, a proto došlo až na samostatné nájezdy. Vtěch byli Pražané úspěšnější.
SK Sudoměřice – HBC Rakovník 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Druhý zápas byl ze strany Rakovníka úplně stejný: opět neproměňování příležitostí! To se většinou vtěchto vyrovnaných zápasech nevyplácí. Šance soupeřů pak zastavovali Rakovničtí celkem vpohodě, a když se to nepovedlo obráncům, byl na místě brankář Hubálek. První branka tak padla až ve třetí třetině, a to do sítě Rakovníka. Druhý gól Rakovničtí obdrželi vzávěru utkání při dvojnásobné přesilové hře soupeře, kdy byl vyloučen Polívka za zdržování hry a hned na to dostala trest hostující střídačka.
HBC Rakovník – DDM ALFA Pardubice 3:2 s.n. (0:1, 2:0, 0:1)

Vposledním zápase ve skupině museli Středočeši uhrát body, pokud chtěli postoupit do čtvrtfinále. Vedení se ale ujali hosté – 0:1. Rakovničtí poté dokázali během druhé třetiny vývoj zápasu otočit, když se dvakrát trefil Polívka. Hned na konci první minuty třetí třetiny se znovu prosadili hosté a bylo vyrovnáno. Skóre se do konce zápasu už nezměnilo, a tak přišla na řadu opět trestná střílení. Tentokrát byli šťastnější Rakovničtí, když kapitán Cafourek proměnil rozhodující nájezd!

Čtvrtfinále:

HBC Vsetín – HBC Rakovník 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Ve čtvrtfinále narazili rakovničtí mladíci na pozdějšího mistra ČR ze Vsetína. Ten sice neměl oporu na místě brankáře, ale hrál velmi sebejistě a Rakovnické moc do šancí nepouštěl. Vdresu Vsetínských se představil i mladší syn Alexeje Jaškina Dimitrij. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, jako první se prosadili Moravané vosmé minutě zápasu - 1:0. Pohledný a vyrovnaný hokejbal byl kvidění i během dalších třetin, „domácí“ se prosadili ještě ve druhé minutě třetí třetiny a odskočili tak na dvě branky. Pro rakovnické hráče to znamenalo nelehkou situaci, ale dokázali ještě zabojovat a čtyři minuty před koncem snížili Polívkou na 2:1. Vsetínští ale začali více bránit a „hosté“ se marně snažili vyrovnat, i když ktomu neměli daleko.Vposlední minutě zápasu šel sám na branku soupeře Zechovský, ale vrozhodující chvíli mu míček sjel zhokejky.

O 5. místo

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Rakovník 4:3 s.n. (0:0, 0:2, 3:1)

Vneděli nastoupili rakovničtí hráči kzápasu o konečnou pátou příčku České Třebové. Vbrance dostal přednost Vajchr před Hubálkem - zahráli si i všichni zdraví hráči. Ve druhé třetině se Rakovničtí ujali vedení, když se prosadili Mejtský a Polívka 0:2. Ve třetí třetině zvýšil již na rozdíl tří branek Vopravil, ale Třebová dokázala záhy snížit – 1:3. V34. minutě navíc využili její hráči přesilovou hru – 2:3. Vposlední minutě už hráli hráči Třebové vabank a podařilo se jim po zaváhání rakovnické obrany srovnat – 3:3. O pořadí musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější hráči Č. Třebové.
„Během finálového turnaje nás zradila koncovka. Neokázali jsme proměnit spoustu šancí. Konečné umístění mohlo být lepší, ale také horší. Konečné šesté místo je pro kluky a pro náš klub obrovský úspěch,“ zhodnotil finálovou účast trenér Roman Němeček.

HBC Rakovník: Hubálek, Vajchr - Cafourek, Mejtský, Pavlák, Brožek, Martínek, Kundrat, Koláček, Polívka, Schierl, Vopravil, Brunner, Kletečka, Hluštík, Zechovský, Bernard, Novák. Trenér: Roman Němeček.