Modernizace se zrealizovala díky společnosti Kaufland, která městu věnovala peněžitý dar ve výši 200 000 Kč. Během slavnostního otevření můžete podpořit i rakovnické Centrum Dráček.

Vedle finanční podpory na modernizaci Kaufland navázal partnerství i s místním Street Workout Rakovník (SWR). Právě exhibice atletů z místního klubu zpestří program sobotního odpoledne. Proběhne hned po slavnostním přestřižení pásky ve 14:00.

Chtěli byste si sami zacvičit, ale nevíte jak? Nebojte se, následovat bude trénink pro veřejnost, kdy si můžete vyzkoušet různé druhy cviků a otestovat svoji fyzickou kondici. Jak cvičit správně vám poradí zástupci SWR.

Podpořte Centrum Dráček

Kromě sportovního zážitku podpoříte i dobrou věc. Za každý váš shyb přispěje Kaufland částku 10 Kč rakovnickému Centru Dráček. Aby se mohl zapojit opravdu každý včetně dětí, tak se obchodní řetězec rozhodl uspořádat i další dvě výzvy. Za každou sekundu v planku či visu na hrazdě přispěje Dráčku jednu korunu.

Během celého odpoledne bude zároveň probíhat soutěž o 3 nejlepší muže, ženy a děti v daných disciplínách. Výherci získají poukázku na nákup v Kauflandu a další drobné ceny.

Zapojit se a zacvičit si mohou i rodiče. Pro jejich nejmenší jsme s Centrem Dráček připravili malování na obličej či tvořivou dílničku.

Po fyzickém výkonu se můžete občerstvit ve stánku Kauflandu, kde na vás bude čekat ovocné či zelené smoothie a zdravé ovocné tyčinky.

KDY? 12.9.2020 od 14 hodin
KDE? Čermákovy sady, Rakovník
PROGRAM
14.00 Slavnostní přestřižení pásky
14.15 Exhibice Street Workout Rakovník
14.30 – 15:30 Trénink pro veřejnost
Od 14:00 do 18:00 bude probíhat PullUp Challenge ve prospěch Centra Dráček, soutěže o drobné ceny a k dispozici bude stánek s občerstvením.