Sdružení obcí mikroregionu Balkán pořádá v sobotu 7. února 2009 Společenský ples. Ples se bude konat v kulturním domě v obci Malinová. „V posledních letech jsme do kulturního domu investovali velké částky peněz. Je tam příjemné posezení, nové topení a okna. Takže i dnes se tam mohou konat větší akce, mezi které patří i tento ples,“ řekla starostka obce Malinová Jaroslava Čechová.

Osmý ročník plesu zahájí rakovničtí ostrostřelci a mažoretky. K poslechu a tanci bude celý večer hrát Šlapeton. Na Společenském plese nebude chybět ani tombola, ve které je připraveno téměř 400 cen. „Jsou tam opravdu hodnotné ceny. Ať už je to elektronika, košíkářské výrobky, alkohol, reklamní výrobky od sponzorů, kadeřnické a úklidové služby, zvěřina a další ceny,“ uvedla Čechová.

Starostka si také pochvaluje spolupráci všech obcí. „Je to propagace nejen mikroregionu, ale také Malinové. Pro naši obec je to pocta, že nám členské obce dávají důvěru,“ dodala Čechová. Stejně jako v minulém roce se očekává, že bude veliká návštěvnost.

Lístky na Společenský ples budou v prodeji na místě konání. Všichni jsou srdečně zváni.