Muži za zelenými stoly změří síly v Šanově

Šanov/ Dnes bude od 9:30 v tělocvičně Základní školy v obci Šanov rušno. Od 9:30 zde bude probíhat okresní přebor dospělých ve stolním tenisu.

Palubovka bude patřit florbalistům

Rakovník/ Tuto neděli, čili 21.prosince, bude od 10 hodin patřit palubovka sportovní haly florbalistům. Po úspěšném debutu v minulém roce se organizátoři s chutí pustili do druhého ročníku florbalového turnaje. Všichni nadšenci dírkovaného míče jsou zváni.

Vánoční turnaj v šachu

Rakovník/ Přijďte si zahrát mistrovskou partii do klubu.V sobotu 20. prosince se v klubu DDM v Čermákových sadech uskuteční od v půl deváté od rána Vánoční turnaj v šachu nejen pro registrované hráče. Startové činí deset korun. Přijďte si zahrát!

Vánoční turnaj v sálové kopané

Rakovník/ Další ročník populárního halového turnaje, který nese název Vánoční turnaj, se uskuteční již tuto sobotu v 9 hodin v rakovnické sportovní hale. O tom, že je tento turnaj velice oblíbený a známý, svědčí i fakt, že již nyní se do něj přihlásily týmy z Kladenska a Plzeňska. Finálový zápas by se dle organizátorů měl odehrávat okolo sedmnácté hodiny.
My budeme samozřejmě u toho a ještě v sobotu večer najdete na našem webovém zpravodajství fotografie a videa z turnaje.