deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

V Mikulově poroste nejstarší réva: Štěp 460 let staré odrůdy přivezený ze slovinského Mariboru se bude od jara pnout po zdi tamního zámku. Farma na Jihlavsku čelí podezření z týrání zvířat: Trestní oznámení kvůli podmínkám v chovu v Krasonicích chystají po kontrole na místě veterináři.
Tramvaj srazila chodce v Praze 5: Záchranáři pracují v ulici Plzeňské. Zásah v místě zastavil provoz tramvají.
Albánie otevřela novou leteckou základnu NATO: Vznikla modernizaci báze z padesátých let 20. století. Bude sloužit Alianci v době zvýšené hrozby ze strany Ruska.
Americký Nejvyšší soud pustil Trumpa do voleb: Zrušil rozhodnutí soudu v Coloradu, který ho vyloučil z primárek pro podíl na vzpouře proti vládě 6. ledna 2021.
Zemdělci budou ve čtvrtek protestovat: V Praze chystají jízdu zemědělské techniky a demonstraci před Strakovou akademií, oznámili jejich zástupci.
NATO cvičí na Visle: Přechod nejdelší polské řeky trénuje na 20 tisíc aliančních vojáků.
Orbán se zatím nesejde se Zelenským: Ke schůzce zatím nenazrál čas, řekl maďarský ministr zahraničí Szijjártó ruské státní agentuře RIA Novosti.
Němečtí železničáři oznámili další stávku: Osobní doprava se na 35 hodin zastaví ve středu ráno. Přijít mohou další protest bez předchozího ohlašování.
Kladno omezí podporu hokeje: Pošle 8,5 milionu mládeži, s dotací pro A-tým rozpočet města nepočítá. Primátor Volf kritizuje klub i majitele Jágra.
Durčo nebude kandidovat na šéfa odborů: Předák nejsilnějšího svazu KOVO to řekl novinářům před chystaným mimořádným sněmem ČMKOS.
Stavba Sanatoria Pálava u Pasohlávek: Oficiálně začala, pomůže po úrazu i mrtvici.
Letošní opravy Barrandovského mostu: Silničáři dokončují přípravné práce. Uzavírka části severního soumostí začne v pondělí 11. března v ranních hodinách.
Možné osamostatnění nemocnice: Chrudimská nemocnice přejde na město? Šlo o žoviální řeč, odmítá nadšení hejtman.
Reklamní větev kauzy Čapí hnízdo: Policie ji znovu odložila. Prověřovala v ní možné daňové úniky. Potvrdil to mluvčí pražských žalobců.
Ostravské Liberty pomůže rumunská sestra: Jaký je plán a kolik lidí už pracuje? Vyšší komfort pro léčbu lidí: V Ostravě se otevřela největší a nejmodernější hyperbarická komora.
Odměna pro hokejového obránce: Jiří Ticháček dostal od Jágra za odměnu zájezd do Pittsburghu, navíc mu může tykat.
Pacienti na dialýze stárnou: Transplantace ledvin přitom pomůže spíše mladším. Trest pro makléřku: Propadla automatům, klienty připravila o miliony. Dostala přes tři roky. Nové kouzelné místo na Písecku: Na Vejminku se lidé vrací zpět v čase. Z výšin Oktagonu do vězení: Ostravský soud potrestal známého bojovníka MMA. U Českých Budějovic chystají výlov: V sítích může skončit i ryba, která útočí na člověka.
Živočich jménem Pleurobranchaea britannica: V britských vodách nalezli nového mořského slimáka, je citlivý na změny klimatu.
Kauza radary: Horáčkovi jsem nic neplatil, prohlásil majitel společnosti WST Schubert.