deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Nález slovenských archeologů: Na dně Dunaje objevili zbytky římského mostu.
Skoro čtvrt bilionu: Z Česka letos odtečou tučné dividendy zahraničním firmám. Kalendář Pirelli 2023 je v Česku: Jeho téma zní Milostné dopisy múze. Mají čich na peníze: Psi celníků umí vyhledat dolary i eura. Výročí bitvy tří císařů: Až 10 tisíc lidí dnes přihlíželo u Tvarožné slavnému Napoleonovu manévru.
Vražda osmnáctiletého mladíka v Bašce: Dvacetiletý muž, kterého policie z činu obvinila, bude stíhán vazebně. Rozhodl o tom dnes soud.
V penzionu v Bečově se propadla podlaha: Jeden člověk je zraněný.
Tragédie v Kvítkovicích u Otrokovic: Vpodvečer zde požár zasáhl opuštěný bytový dům. Hasiči z něj vynesli tři osoby. Jedna zemřela, další člověk je zraněný.
Programová konference SPD: Hnutí je proti pobytu ukrajinských vojáků v ČR, růstu daní či zavedení eura.
Sci-fi na operačním sále: V IKEM si zákroky plánují ve virtuální realitě.
Fotbalisté Nizozemska porazili USA 3:1: Jsou prvními čtvrtfinalisty MS v Kataru. Gólem a dvěma asistencemi k tomu přispěl Dumfries.
Smečky se rozrostly: Na Broumovsku se letos narodilo přes 20 vlčat, populace vlků je stabilní. Pozor na starší verze Windows: Společnost Microsoft je definitivně pohřbí.
Závod SP sdruženářů: Lillehammer ovládl Oftebro, druhý Riiber se dostal do čela SP.
Novinka pro motorkáře: Ve výuce jim pomůže aplikace vyvinutá v Česku. Požár v Sušici: Způsobil čtyřmilionovou škodu, hasiči uzavřeli i obchody. Pěstí do VARu, stížnosti na FIFA: Uruguayci v čele se Suárezem cítí křivdu.
Světový pohár v běhu na lyžích: Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint, Janatová vypadla ve čtvrtfinále.
Australian Open: Golfistka Kousková prošla i druhým cutem, je dvacátá.
Strach o legendu: Brazilský fotbalista Pelé již nereaguje na chemoterapii a v nemocnici je v paliativní péči.
Letošní podzim: V Klementinu se zařadil mezi osm procent nejteplejších od roku 1775. Průměrná teplota od září do listopadu byla 11,5 °C.
Nákaza africkým morem prasat: U dalších dvou kusů zvířat na Liberecku se nepotvrdila. Řekl to ředitel krajské veterinární správy Šebesta.
Finále Světového poháru: Puškař Petr Nymburský vyhrál třípolohovou střelbu z libovolné malorážky. V Káhiře zkompletoval českou medailovou sbírku.
Povinné ručení: Řidiči přeplácejí tisíce. U starších aut má cena klesnout.
Muž odsouzený za členství v PKK: Švédsko jej vypovědělo zpět do Turecka.