deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Nehoda u Klučova: Řidička dostala smyk, auto se převrátilo na střechu. Žena skončila v péči záchranářů.
Juniorské MS ve slalomu: Devatenáctiletá snowboardistka Zuzana Maděrová získala bronz.
Výstava motorových pil: U Temelína je o víkendu k vidění řada unikátů. Vystaveno je na 200 exponátů. Akce u příležitosti Světového dne vody: Tisíce lidí dnes zamířily k moravskoslezským přehradám ve správě Povodí Odry.
Úspěch japonského krasobruslaře: Šoma Uno před domácím publikem obhájil titul mistra světa. Po krátkém programu ovládl i volnou jízdu.
Chvaletický mangan: Po vytěženém kovu touží evropské automobilky. Rozšíření D1 u Brna: Spolek Voda z Tetčic zkouší u úřadů zablokovat plány na rozšíření dálnice D1 na šest jízdních pruhů u Brna. Tragická bilance: Americký stát Mississippi zasáhlo tornádo a bouře, zemřelo nejméně 23 lidí.
Dnešní komunální volby v 33 obcích: Účast u voleb v obcích s rozpadlými zastupitelstvy je mezi 15 a 50 procenty.
První etapa stavby nového smíchovského nádraží: Začne během jara. Po získání pravomocného stavebního povolení pro rekonstrukci Správa železnic zveřejnila průběh staveb.
Zával v Teplicích: Ve skalní štole našli zavaleného muže, ležel tam minimálně půl roku.
Výsledky vědecké studie: Konkurenční tlak a extrémní polygamie mohou rypouše dovést k předčasné smrti.
Zákaz starodávného rituálu v Krnově: Rýžová prohibice na svatbách už před radnicí platit nebude. Sluchátka, brýle a obří monitor: Lékaři ve Svitavách operují v přímém přenosu. Nehoda v Benešově: Auto srazilo chodkyni, skončila v nemocnici. Řidič z místa ujel.
Třetí kolo turnaje v Miami: Tenistku Bouzkovou čeká rozjetá Sabalenková, Kvitová narazí na Vekičovou.
Prohlášení německého ministra Wissinga: Po roce 2035 bude dál možné nově registrovat vozy se spalovacími motory, pokud budou tankovat uhlíkově neutrální paliva.
Výjezd kabinetu Petra Fialy do Olomouckého kraje: Jeseník chce s vládou řešit dostupnost zdravotní péče i dopravní obslužnost.
Studie vědců: Klíčem ke šťastnému vztahu jsou vzpomínky na první polibek.
Rasistické a homofobní urážky: Bývalý šampion F1 Piquet dostal za urážení Hamiltona pokutu pět milionů realů.
Předpověď počasí na horách: Mělo by se ochlazovat a teploty by v dalších dnech měly klesat pod bod mrazu. Dnes by mohly přijít sněhové přeháňky.
Tragédie v Mississippi: Americký stát zasáhlo tornádo a bouře, zemřelo nejméně 14 lidí.
Lavinové nebezpečí v Krkonoších: Stále je na druhém nejnižším stupni z pětidílné stupnice.
Spor o konec vozů se spalovacími motory: Německo a Evropská komise jej urovnaly. Na twitteru to uvedl místopředseda Evropské komise Timmermans.
Sněžku zasáhl vítr o síle orkánu: Horní úsek lanovky na nejvyšší horu je mimo provoz. Provoz ostatních lanovek v Krkonoších vítr neomezil.