deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Zneužití na táboře: Vedoucí oběžoval tři chlapce, k činu se doznal.
Biden dál chystá cestu do Severního Irska: Americký prezident chce návštěvu uskutečnit i poté, co britské zpravodajské služby zvýšily stav ohrožení v provincii.
U Strakovky proti změnám penzí a emisní směrnici: Stovky odborářů a odborářek dopoledne vypravily z pražské Letné v průvodu k sídlu vlády. Ministři jsou v Jeseníku.
Podezřelé z vraždy: Dvě ženy čekají ve vazbě na soud. Měly zabít muže, který si prý přál zemřít a slibovat, že jeho tělo zmizí.
Podezřelí z přípravy útoku: Řecká policie zadržela dvě osoby, které měly dokončovat přípravy k teroristickému útoku v Athénách i na židovský cíl.
Podezření z několika let sexuálního násilí: Kriminalisté v minulých dnech zahájili trestní stíhání padesátiletého lékaře z pražské Hostivaře.
Prezident míří do Karviné: Po návštěvě dolu Darkov pokračuje cesta Petra Pavla Moravskoslezským krajem v Karviné. Tráva a tablety: Balíčky dovedly jihomoravské celníky k pěstírně marihuany a distributorovi návykových léků.
Meziroční růst deset procent: Ministerstva, úřady a jejich příspěvkové organizace letos zaměstnávají 499.056 lidí.
Nový první ministr: Po zvolení lídrem Skotské národní strany se Humza Yousaf složením slibu ujal úřadu šéfa skotské vlády.
Dva týdny po pohromě: Počet obětí bouře Freddy v Malawi přesáhl 600 a mnoho vysídlených lidí stále žije v provizorním ubytování.
Odpady zmizí z ulic: Pařížští popeláři se mají do středy vrátit do práce. Svou stávkou se zapojili do protestů proti penzijní reformě.
Labouristé odmítil Corbyna: Bývalý lídr britské opoziční strany nebude v příštích volbách na kandidátce strany. V Dolní sněmovně zasedá 40 let.
Poškozené meruňkové sady: Na Znojemsku a Břeclavku mrazivé jarní noci ohrožují úrodu meruněk. Těžce zraněný řidič obytného vozu: Vážná nehoda blokovala ve středu dopoledne hlavní trasu ze Strakonic do Budějovic u Libějovic.
Bizarní podívaná v Maďarsku: Starosta obce postavil za peníze z EU chodník v korunách stromů, les kolem vykácel.
Soud s bývalým šéfem fotbalu: Žalobce v kauze dotací žádá pro Peltu devět let vězení a peněžitý trest 25 milionů, pro náměstkyni Kratochvílovou 10 let
Obchvat a starostové: Premiér Fiala před výjezdním zasedáním vlády v Jeseníku navštívil staveniště v Bludově. Míří do Karlovy Studánky.
V jednom plameni: Liberečtí hasiči zasahovali u požáru osobního automobilu v Raspenavské ulici. Od auta chytila i část domu.
Plyn, ropa a jádro: Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto telefonicky jednal s ruským vicepremiérem Novakem o spolupráci v energetice
Luke Skywalker varuje před nálety: Ukrajinská aplikace dává výstrahu před raketovými a leteckými útoky i hlasem herce Mika Hamilla.
První český prezident v dole: Petr Pavel si prohlédl práci horníků zabezpečujících uzavřený důl v Darkově. Sfáral do hloubky 900 metrů.
Víc než polovinu tvoří digitální služby: Celkové příjmy hudebního průmyslu loni v Česku vzrostly meziročně o 13,7 procenta na 1,637 miliardy korun.
Vzdušné útoky na východě Ukrajiny: Ukrajinská státní televize hlásí 34 vzdušných a dělostřeleckých útoků na Chersonskou oblast během noci.
Tři branky proti Curracau: Lionel Messi jako třetí fotbalista historie překonal metu 100 gólů v reprezentaci. Skóroval v přípravném utkání.