deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Nová koalice: Ostravu zřejmě čekají jednání o změnách vedení města. Slábne klub ANO, roste frakce vyloučeného primátora Macury.
Soudce zváží, zda nařídí proces: Soud v Turíně se začal posuzovat podezření na falšování účetnictví fotbalového Juventusu.Týká se i Pavla Nedvěda.
Kontraprotest: Krajně pravicový izraelský ministr financí Smotrich svolává demonstanty k parlamentu. Mají podpořit soudní reformu.
Nový lídr Skotské národní strany: Nicolu Sturgeonovou vystřídá v čele strany i skotské vlády dosavadní ministr zdravotnictví Humza Yousaf.
Kreml trvá na taktických zbraních: Odmítavá reakce Západu nemůže změnit nic na plánech Moskvy rozmístit v sousedním Bělorusku jaderné zbraně,řekl Peskov.
Pád z dvanácti metrů: K horolezci, který se zřítil u Kladrub, musel lékař slanit z vrtulníku.
Stávka kvůli soudní reformě: Přidá se k ní i izraelské velvyslanectví v Praze. Pozastaví konzulární služby, bude řešit jen urgentní případy.
Úleva při náporu agendy: V Liberci vzniklo speciální pracoviště na úřadě práce, pomáhá přetížené Praze. Zabití zvěře: Myslivec ubil srny v oplocence u Čížova. Kolegové jeho chování odsoudili. Případ šetří policie.
Norma o bezemisních spalovacích motorech: Zástupci zemí Evropské unie ji podpořili. Informovalo o tom švédské předsednictví bloku.
Zrušení soudní reformy: Opětovně k němu vyzval izraelský prezident Jicchak Herzog.
Netradiční spojení chutí a kvalitní ingredience: Jozefína Růžičková a její vytříbené marmelády ze Šumavy opět bodují ve světě.
Nová prognóza: Světová populace by mohla dosáhnout maxima už v roce 2040.
Ruské ostřelování Slovjansku: Podle ukrajinské správy si vyžádalo dva mrtvé a desítky zraněných.
Prezident Petr Pavel se přestěhoval na Hrad: Dosud úřadoval z nedalekého Hrzánského paláce, který mu půjčila vláda.
Finanční podvod: Muž z Uherskohradišťska podle policie připravil matku o 1,2 milionu korun.
Na Městském úřadě v Borohrádku vypukl požár: Z budovy bylo evakuováno sedm lidí.
Soudní reforma: U izraelského parlamentu proti ní protestují tisíce lidí. Zablokované jsou všechny silnice, které ke Knesetu vedou,
Budoucnost kolínské automobilky: V dubnu má obnovit plnou výrobu přes 1000 aut denně. V březnu byla omezena, v únoru stála.
Schodek hospodaření VZP: Podle místopředsedy správní rady Kalouska bude letos zřejmě asi o miliardu lepší než plánovaný. Očekává saldo 4,6 mld.
Nehoda u Lomnice nad Lužnicí: Auto skončilo v rybníku. Řidičku z vozu vyprostil kolemjedoucí řidič. Výběr nových ústavních soudců: Marek Benda z ODS na Ústavním soudu? Politici tam patří, říká prezident Petr Pavel. Jako domeček z karet: Koalice tvořená ANO, Spolu a Piráty ztratila většinu v zastupitelstvu. Klub ANO opustil Pachomov a přešel k primátorovi.
Situace v okupovaném Melitopolu: Ukrajina hlásí zásah ubytovny ruských vojáků. Uvedl to starosta jihoukrajinského města Ivan Fedorov.
Požár v Jeseníkách: V chatě na Ovčárně hořelo, 35 lidí museli evakuovat uprostřed noci.