Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Nelly Kordová vypadla z PGA Championship: Světová golfová jednička českého původu skončila v druhém kole s 81 ranami, nejhorším výsledkem v kariéře.
Střelec zabíjel v supermarketu v Arkansasu: Muž, kterého policisté postřelili a zadrželi, zastřeli tři lidi a deset dalších zranil.
Následky bouřek v Moravskoslezském kraji: Hasiči vyjížděli k 82 událostem, z toho bylo 45 na Novojičínsku a 23 na Ostravsku.
Americký realitní trh zpomaluje: Prodeje už obývaných domů klesly v květnu třetí měsíc v řadě. Důvodem jsou dražší hypotéky a rekordní ceny.
Následky bouřek na Vysočině: Hasiči v noci vyjížděli ke 40 událostem, zejména stromům spadlým na silnice, nejvíce práce měli na Třebíčsku.
Práva ke katalogu Queen získá zřejmě Sony: Hudební firma za písňový fond slavné britské kapely zaplatí kolem miliard liber (29,5 miliardy korun), uvedl Variety.
Rusko v noci útočilo na ukrajinskou energetiku: Škody hlásí západ a jih země, Lvovská a Záporožská oblast, kde byli zraněni dva lidé, uvedl státní energetický podnik.
Edmonton vyrovnal finále NHL: OIejáři porazili floridské Pantery 5:1 a třetím vítězstvím v řadě srovnali sérii na 3:3.
Klip varuje mladé řidiče: Besip natáčel na Benešovsku, kde mladí řidiči způsobili nedávno tři nehodu, jednu s tragickými následky. Následky bouřek v Olomouckém kraji: Hasiči vyjížděli k 50 událostem. Odstraňovali stromy ze silnic, čerpali vodu na 17 místech Prostějovska Přerovska.
Běloruský soud trestal exilového disidenta: Poradce lídryně Svjatlany Cichanouské Franak Viachorka dostal v nepřítomnosti 20 let za údajnou velezradu.
Vývoj bojů na Ukrajině: Situace v Charkovské oblasti je stále stabilnější, komplikovaná je u Prochorovska v Doněcké oblasti, řekl Zelenskyj.
Při útoku v Gaze umírali civilisté: Po dělostřelecké palbě na okolí úřadovy Červeného kříže zemřelo 22 lidí, uvedla organizace.
Pád strromu omezil vlaky u Plzně: Zastavený je provoz v úseky Nýřany - Vejprnice, dráha se má podle odhadu železničářů rozjet před sedmou ráno.
Dnes bude oblačno až zataženo: Nejvyšší denní teploty 21 až 25 °C, na jihovýchodě až 27 °C, v 1000 m na horách kolem 16 °C.