Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Zavedení korespondenční volby z ciziny: Poslanci mají hlasovat příští pátek od 13:00. Rozhodla o tom dnes Sněmovna na návrh vládního tábora.
Země Severoatlantické aliance se shodly na plánu: Chtějí, aby NATO převzalo od USA koordinaci dodávek zbraní pro Ukrajinu, uvedla ministryně obrany ČR.
Stažení ukrajinských vojáků z východu Ukrajiny: Ruský prezident Vladimir Putin jej označil za podmínku pro rozhovory s Kyjevem.
Vražda a sebevražda v Klatovech: Muže našli ve vyhořelém bytě, žena se oběsila.
Summit G7 vyzve Čínu a Írán: Chce, aby nepomáhaly Rusku v boji proti Ukrajině.
Výplata věřitelů Sberbank CZ končí: Dvakrát prodloužený termín se prodlužovat nebude. Z 56,8 miliardy Kč bylo vyplaceno 99 procent.
Pohraniční stráž hlásí incident: Finsko má podezření, že ruská vojenská letadla narušila jeho vzdušný prostor.
Cizinec neměl v Česku žádné komplice: Podezřelý ze žhářského útoku v Praze jednal sám, řekl ministr vnitra Vít Rakušan.
Prověřování střelby na Filozofické fakultě UK: Policie jej skončila, věc odložila. K závěrům se vyjádří příští týden poté, co informuje poškozené.
Zemřel Charles Gad Strasser: Veteránu československé armády druhé světové války žijícímu ve Velké Británii bylo 97 let.
Babiš v debatě Deníku zhodnotil eurovolby: Hnutí ANO v nich zvítězilo. V Evropském parlamentu jedná mimo jiné s frakcí ALDE a Renew Europe.
Plán Křetínského skupiny EPCG: Schválil jej německý antimonopolní úřad, jde o plán na převzetí podílu v ocelářské divizi německé firmy Thyssenkrupp.
Spor kvůli pronájmu haly: Essen musí dát zdejší halu k dispozici pro sjezd AfD, rozhodl správní soud.
Policisté předali případ správnímu úřadu: Muži zadržení před Úřadem vlády spáchali podle policie přestupek.
Hrabě chtěl odpočívat u jelenů: Teď mu u hrobky v Litvínově postaví hřiště.
V Bruselu se koná alianční jednání: Estonsko chce, aby spojenci z NATO investovali na obranu 2,5 procenta HDP.
Půjčka zaměstnancům Liberty Ostrava: Poskytne ji Moravskoslezský kraj, bezúročně, ve výši 25 000 korun. Má jim pomoci, než dostanou mzdu, řekl hejtman.
Zemřela česká zpěvačka Victoria: Zavraždit ji měl její manžel Thomas Blyth, následně spáchal sebevraždu. Victorii bylo 40 let. Červené barety nadchly tisíce dětí: Elitní vojenská jednotka uspořádala den otevřených dveří na letišti v Prostějově.
Boj o titul šampiona: Jiřího Procházku čeká odveta s Alexem Pereirou o titul šampiona UFC 29. června.
Třetí major golfové sezony US Open: Na hřišti Pinehurst Resort jej zahájili nejlépe domácí Američan Patrick Cantlay a Rory McIlroy ze Severního Irska.
Nechranickou přehradu a lom má spojit kanál: Obří soustava dá lepší ochranu. V bytě v Klatovech vypukl požár: Obyvatele evakuovali. Policie pátrá po voze.
Jaromír Soukup již není v představenstvu: Valná hromada jej odvolala z čela společnosti Barrandov Televizní studio, která provozuje televizi Barrandov.
Dovolená v evropských destinacích: Čechům se letos prodraží kvůli oslabení koruny. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu.