deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Prezident Petr Pavel se přestěhoval na Hrad: Dosud úřadoval z nedalekého Hrzánského paláce, který mu půjčila vláda.
Finanční podvod: Muž z Uherskohradišťska podle policie připravil matku o 1,2 milionu korun.
Na Městském úřadě v Borohrádku vypukl požár: Z budovy bylo evakuováno sedm lidí.
Soudní reforma: U izraelského parlamentu proti ní protestují tisíce lidí. Zablokované jsou všechny silnice, které ke Knesetu vedou,
Budoucnost kolínské automobilky: V dubnu má obnovit plnou výrobu přes 1000 aut denně. V březnu byla omezena, v únoru stála.
Schodek hospodaření VZP: Podle místopředsedy správní rady Kalouska bude letos zřejmě asi o miliardu lepší než plánovaný. Očekává saldo 4,6 mld.
Nehoda u Lomnice nad Lužnicí: Auto skončilo v rybníku. Řidičku z vozu vyprostil kolemjedoucí řidič. Výběr nových ústavních soudců: Marek Benda z ODS na Ústavním soudu? Politici tam patří, říká prezident Petr Pavel. Jako domeček z karet: Koalice tvořená ANO, Spolu a Piráty ztratila většinu v zastupitelstvu. Klub ANO opustil Pachomov a přešel k primátorovi.
Situace v okupovaném Melitopolu: Ukrajina hlásí zásah ubytovny ruských vojáků. Uvedl to starosta jihoukrajinského města Ivan Fedorov.
Požár v Jeseníkách: V chatě na Ovčárně hořelo, 35 lidí museli evakuovat uprostřed noci.
Protest s názvem Hodina pravdy: Za vyšší mzdy zvlášť na filozofických fakultách budou protestovat stovky lidí.
Výsledky průzkumu: Češi by si přáli čtyřdenní pracovní týden, pružnou pracovní dobu a neomezenou dovolenou.
Letošní sezona biatlonistky Davidové: Na prémiích vydělala přes dva miliony korun. Je to nejvíce z českých lyžařů, snowboardistů a biatlonistů.
Vražda v Tovačově: Zabil otce a probodl i matku. Ta se to snažila utajit.
Prohlášení Lipavského po jednání se Stoltenbergem: Rusko by mělo dodržet závazky a nešířit jaderné zbraně do Běloruska, řekl ministr zahraničních věcí.
Výbuch v Mariupolu: Explodovalo zde auto Ruskem dosazeného policejního šéfa Michaila Moskvina. Podvod s cirkusem: Lidé v Hodoníně si koupili lístky, tím představení skončilo. Bourání objektu v Milovicích: Byly při něm tuny materiálu s azbestem nadrceny a rozvezeny po areálu, území bylo kontaminováno, řekl státní zástupce.
Upozornění ze strany prezidentky Čaputové: Podpora Ukrajině se vyčerpává materiálně i morálně, říká slovenská hlava státu.
Rozsudek v případě loňské vraždy dívky: Mladík má jít do vězení na 18,5 roku. K činu došlo v Brně-Komíně. Svého činu lituje a rodičům se omluvil.
Tragická nehoda u obce Svatý Jan: Nákladní auto sjelo na mostě na Příbramsku do Vltavy, řidič zemřel.
Pohřešovaný český dobrovolník na Ukrajině: Podle sociálních sítí se po šesti dnech našel.
Poruchy příjmu potravy u náctiletých: Přibylo jich od roku 2016 skoro o dvě třetiny.
Češi loni za ojetiny utratili dosud nejvyšší sumu: Jde o 192 miliard Kč, tedy o miliardu víc než v roce 2021. Prodej přitom klesl o desetinu na 660 tisíc vozů.