Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Smrtelná nehoda u Jihlavy: Nákladní auto se srazilo s osobním, řidič zemřel. Bouřky vstoupily do středních Čech: Meteorologové zpřísnili výstrahu. Slovenští fotbalisté prohráli s Ukrajinou 1:2: Jejich gól dal opět slávista Ivan Schranz, ale soupeř po pauze výsledek otočil. Loupežné přepadení na busovém nádraží v Lounech: Útočník kopal oběť do hlavy. Řezbáři v Lipovci túrují motorové pily: Před diváky vyřezávají sochy do betlému.
Extrémně silné supercely postupují z Pošumaví: Konkrétně do středních Čech, část se stočí na východ. Mohou z nich padat kroupy větší než pět centimetrů.
Rozhodnutí investiční skupiny: KKCG vydá dluhopisy minimálně za pět miliard korun.
JAXA se stala terčem řady kybernetických útoků: Japonskou vesmírnou agenturu opakovaně napadli hackeři, uvedla vláda.
Pohled k pláči: Žebráci zneužívající psy jsou opět v Liberci, kšeft jim sype.
Izraelská armáda zintenzivnila bombardování Pásma: Podle místních obyvatel se také snaží dokončit obsazení Rafáhu.
Mimořádná schůze kvůli střelbě na fakultě: Poslanci se sejdou ve středu odpoledne. Schůzi svolala z podnětu ANO předsedkyně Sněmovny Pekarová Adamová.
Češi by se rádi podívali do vyřazovací fáze: Fotbalisté chtějí v klíčovém duelu o postup s Gruzií uhrát první body do skupiny. Nehoda kamionů na D1 zablokovala dopravu: Bipass vede přes odpočívku Střechov.
Třiačtyřicetiletý záložník bude pokračovat: Nejstarší hráč ligy Jindřišek prodloužil s Bohemians smlouvu o rok.
Boje na východě Ukrajiny: Rusko útočí na Chasiv Jar, snaží se město dobýt ve směru od Toretsku.
Putin varoval Jižní Koreu: Po podpisu dohod s KLDR uvedl, že pokud Soul dodá zbraně Ukrajině, Rusko přijme pro jih nepříjemná rozhodnutí.
Muž v Brně nadýchal přes pět promile: Dva týdny ho neviděli v práci, byl v přístěnku se 14 lahvemi vodky.
Hasiči zasahovali v Broumovských skalách: Lezci vyprostili ženu z pět metrů hluboké průrvy u Junácké vyhlídky, vyvázla bez zranění.
Češka zmizela v Chorvatsku z kempu: 70letá žena z Přerova je nezvěstná od 18. června, chorvatská policie žádá o spolupráci.
Kolize kamionů omezuje provoz na D1 na Benešovsku: Po srážce u Trhového Štěpánova je uzavřený směr na Brno, zasahují hasiči, jede kamion veze nebezpečnou látku.
Následky výbuchu na Libavé: Po nehodě zůstává v nemocnici jeden zraněný, sedm dalších je v domácím léčení. Jeden člověk při incidentu zemřel.
Začala dostavba D3: Stavební firma zahájila práce na úseku dálnice u Tábora. Hotovo má být za 40 dnů, uvedl ministr dopravy Kupka.
Fotbalisté trénovali před utkáním s Gruzií: Národní tým se před sobotním zápasem připravoval na své základně, na výzvu UEFA šetřili trávník v Hamburku.
Sněmovna schválila korespondenční volbu: Poslanci podpořili ve třetím čtení novelu umožňující hlasování poštou ze zahraniční. Zákon míří do Senátu.
Chorvatsko postihly výpadky elektřiny: Bez proudu jsou velké části země a také Bosny a Černé Hory. Region sužují vedra přes 40 stupňů.