deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Restituční kauza Walderode: Nejvyšší soud už rozhodl, zatím nesdělí výsledek.
Ledová bouře: Tisíce domácností v Texasu jsou bez proudu.
Čeští fotbaloví reprezentanti do 21 let: V kvalifikaci o postup na MS Evropy 2025 se utkají ve skupině s Dánskem, Islandem, Walesem a Litvou.
Pomoc Ukrajincům: Každá cesta na Donbas posouvá hranice očekávání, říká pilot dronů z Liberce.
Von der Leyenová je na Ukrajině: Spolu s dalšími členy Evropské komise přicestovala do Kyjeva na jednání s vládou.
Subaru BRZ má české ceny: Radost z jízdy začíná už nad milionovou hranicí.
Britská ropná společnost Shell: Více než zdvojnásobila loňský zisk na rekordních 40 miliard USD (863 miliard Kč). Pomohl prudký růst cen energií.
Návštěva Markéty Pekarové Adamové na Tchaj-wanu: Čína ji označila za chybné rozhodnutí a vyzvala k jejímu zrušení. Šéfka Sněmovny návštěvu plánuje na březen.
Vídeň vyhostila čtyři ruské diplomaty: Dva z nich jednali v rozporu s diplomatickým statusem, cituje Reuters rakouské ministerstvo zahraničí.
Útok na zbrojovku u Isfahánu: Írán obvinil Izrael a pohrozil odvetou.
Změna pro turisty: Pod Velkým Javorníkem se bude platit za parkování. Kyanid v podzemní továrně Richard: Měření by ho hned zachytilo, krotí paniku úřad v Litoměřicích. Pardubičtí fotbalisté mají nové domácí hřiště: „Táta se dívá. Pardubice se mohou chlubit,“ říká legendární architekt o stadionu. Obří ledová jeskyně z křišťálu: Novoborský Lasvit ohromuje u Cartiera v Ženevě. Unikátní hudební nástroje: Muž vyrobil basu ze sirek, dá se na ni hrát. Obchvat Havířova: Stavba se citelně prodraží, výhrad proti jsou stovky.
Roušky v dálkové dopravě v Německu končí: Od zítřka pak přestane platit opatření i v regionální dopravě s výjimkou Durynska.
Češi v NHL: K výhře Bostonu pomohla čtveřice Čechů, Zacha vstřelil dva góly. Dramatický zápas v ledové vodě: Opilý mladík se topil v budějovické stoce.
Večerní útok ve městě Kramatorsk: Zemřeli při něm nejméně tři lidé. Šlo o útok na rezidenční budovu. Poškozeno bylo několik dalších domů.
Na silnicích hrozí náledí: Varují před ním meteorologové. Sněžení způsobilo problémy na D1. Stomatologická péče: Sehnat zubaře se na Pardubicku dá. Někde ale lidé za péči draze zaplatí.
Počasí o víkendu: Bude sněžit, na horách napadne až 80 centimetrů sněhu. Silný vítr může vytvořit závěje či sněhové jazyky.
Barvy aut v Česku ztrácejí na pestrosti: Mezi značkami hraje stále prim Škoda.
ČEZ letos odvede státu víc než 100 miliard korun: A to na daních, mimořádných odvodech a dividendě. Letošní čistý zisk skupina očekává 30 až 40 miliard korun.