deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Pohonné hmoty v Česku zdražily: Průměrná cena benzinu stoupla o 84 haléřů na 37,83 Kč/l. Nafta zdražila o 26 haléřů na 37,67 Kč/l. Milenci v klášterech a dokonce vraždy: Karneval v Benátkách býval plný neřestí. Situace na Ukrajině: Rusko plánuje novou velkou ofenzivu, může začít už 24. února. Tvrdí to ukrajinský ministr obrany Oleksij Reznikov. Problémy se zimou či faktor Lehečka: Tenisty čeká bitva o vše s Portugalci. Evropa je na pokraji katastrofy: Vědce děsí sucho a nedostatek podzemní vody. Silná námraza na Javornicku: „Bojovali jsme tu o život.“ Námraza donutila obyvatele Rychleb k evakuaci.
Pracovní plány zvoleného prezidenta: Petr Pavel se dnes sejde s prezidentem NKÚ a s policejním prezidentem Martinem Vondráškem.
Bankovní rada ČNB projedná úrokové sazby: Trh očekává jejich stabilitu. Rada dnes také projedná novou makroekonomickou prognózu.
Ochránci přírody v New Yorku: Našli holuba, kterého někdo nabarvil na růžovo. Asi kvůli večírku, při němž rodiče odhalují pohlaví miminka.
Vídeňský atentát v roce 2020: Čtyři pomahači vídeňského útočníka dostali vysoké tresty, dva z nich doživotí.
Letecké údery na Pásmo Gazy: Podnikl je Izrael. Žádné informace o obětech nebyly známy.
Dnes bude na horách sněžit: V polohách pod 1000 metrů se vločky změní v déšť. Nejvyšší denní teploty budou 3 až 7 °C.
Boj s korupcí na Ukrajině: Prezident Zelenskyj uvedl, že při boji s korupcí provede tolik personálních změn, kolik bude třeba.
Válka na Ukrajině: Při raketovém útoku na rezidenční budovu v Kramatorsku na východě země zemřeli nejméně dva lidé, dalších 7 je zraněných.
Konec sdílení Netflixu: Všechna zařízení musí být propojené s jedním místem, které vyžaduje připojení k Wi-Fi a přihlášení každých 31 dní.
Postup bojů: Ukrajina se obává, že by se Bělorusko mohlo zapojit do války po sérii vojenských cvičení s ruskými silami.
Smrtící bitka fotbalových fanoušků v Ugandě: Dva muži čelí obvinění z vraždy poté, co v hlavním městě Kampale při sporu o zápasu v Anglii zemřel muž.
D1 na 76. kilometru na Prahu je průjezdná: Nyní dálnici uzavřeli kvůli sněhu na 91. kilometru ve směru na Brno.
Bohatnutí na válce: Norští aktivisté a významné osobností požadují, aby Oslo víc pomáhalo Ukrajině.
Druhá možná památka UNESCO v Brně: Starobrněnští augustiniáni budou žádat o zápis Mendelova skleníku na Seznam světového dědictví.
První Pavlův rozhovor po volbách: Nově zvolený český prezident ocenil pomoc, kterou Polsko a Česko poskytují Ukrajině.
Setkání v senátním Prezidentském salonku: Čtveřice nejvyšších ústavních činitelů by se měla setkávat pravidelně jednou za čtvrt roku, řekl Petr Pavel.
Ledové bouře v Americe: Čtvrtina domácností v texaského Austinu je kvůli ní bez proudu
Puma napadla dítě v severní Kalifornii: Státní oddělení pro ryby a divokou zvěř vyšetřuje včerejší napadení šelmou v okresu San Mateo.
Řádění silného větru: Šestnáct hasičských jednotek zasařhovalo v Ústeckém kraji u 14 událostí spojených s pády stromů a větví.