Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Tragédie na Běšinsku: Muže zavalil pracovní stroj, na místě zemřel.
Odhad izraelské armády: Z Rafáhu za dva týdny odešlo už 950 000 Palestinců.
Deset let od obří investice: Zoo pěti kontinentů vyšla na sto třicet milionů.
Hokejisté Kazachstánu porazili Polsko 3:1: Zápas v Ostravě rozhodli ve třetí třetině.
Záchranáři na Rozkoši se dočkali nové základny: Slouží zde ve svém volnu. Policisti z Větřní dostali na Hradě ocenění: Nasadili životy při požáru. Sourozenci jsou už zase spolu: Pohřešovaná žena se našla zdravá a v pořádku.
Kritika ze strany ukrajinského prezidenta: Rozhodnutí Západu o vojenské pomoci Ukrajině jsou příliš pomalá, řekl v rozhovoru s Reuters Zelenskyj.
Blesk zasáhl oblast poblíž centra saské metropole: Po zásahu blesku museli v Drážďanech dva lidi oživovat, zraněných je deset.
Měděná schránka vydala tajemství: Báň lhotecké kaple ukrývala listiny i mince. V Těrlicku překopli plyn u domu: Hasiči odkopali hlínu okolo překopnutého potrubí, aby si vytvořili prostor pro nasazení mechanického lisu. Ve vsi u Olomouce vyrostl Moštovník: Načepovat si můžete ovocnou šťávu z Hané.
Vadná krev v Británii v letech 1970–1991: Nakazila přes 30 tisíc lidí, každý desátý zemřel. Vlády se to snažily utajit.
Tragické pondělí na Plzeňsku: Dva motorkáři nepřežili nehody u Dobřan a u Vochova.
Žádost prokurátora ICC o zatykače na izrael. lídry: Americký prezident Biden ji považuje za nehoráznost. Izrael a Hamás nelze srovnávat, uvedl prezident v prohlášení.
Hokejisté V. Británie prohráli s Norskem 2:5: Po roce sestoupili zpátky do skupiny A divize I. Norové slaví záchranu.
Hokejisté Švédska porazili Francii 3:1: Švédové naplno bodovali i v šestém zápase a potvrdili vítězství ve skupině. Rozhodl Karlsson.
Sedmý zápas čeká reprezentaci zítra: České hokejisty čeká s Kanadou bitva o první místo skupiny, už s Pastrňákem a Zachou.
Streptokok ve škole v Lanžhotě: Dvě děti jsou v nemocnici, ohnisko už vyhaslo.
Podoba zákona o nakládání s konopím: Lidovci s návrhem nesouhlasí, omezili by ho.
Zámek se Liberci nabízí za 80 milionů: Zastupitelé se rozhodnou za měsíc. O ceně za zámek informoval náměstek primátora Adam Lenert.
Situace na Ukrajině: Země ovládá tři pětiny Vovčansku, fronta se stabilizovala, uvedly úřady.
Dres s číslem 88 a nápisem Jude Slavie: Kapitán Sparty Krejčí podepsal kontroverzní dres, od rasismu se poté distancoval.
Vedení ČEZ navrhlo dividendu: Konkrétně ve výši 80 % z loňského zisku, to odpovídá 52 Kč na akcii a celkem 28 miliardám Kč. Rozhodne valná hromada.
Nehoda u Bystřice na Frýdecko-Místecku: Havarovaly zde dva kamiony a pět osobních aut. Podle záchranářů jsou minimálně dva zranění. Tah I/68 na Slovensko stojí.