close info Zdroj: Deník zoom_in

Vy Berani, hlavně ženy, jste měly i letos v zimě tendenci obrazně řečeno prorážet hlavou zeď a proto víte, proč vás méně či více častěji ta hlava bolívá. V dubnu se u většiny bolesti zmírní na minimum, nebo úplně vymizí, v březnu jste totiž už stihly jarní úklid, čímž jste se zbavily jednoho stresoru.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Pro Býky bohužel jaro nebude až takovým hitem, jelikož se jejich alergie zhorší s první jarní zelení. Naštěstí jsou už mnozí připravení a mají po ruce všechny možné medikamenty. Přesto se neschovávejte doma před sluncem, vitamín D potřebujete i vy. Pohráváte si s myšlenkou na jarní detox, který by vám zároveň dopomohl i k hubnutí. Pusťte se směle do toho, jděte za odborníkem nebo si najděte něco vhodného pro vás na internetu.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Blížencům se letos v zimě vesměs obávané infekce dýchacích cest vyhnuly a mohou si vydechnout i v dubnu. Díky udržování aktivních vztahů a spoustě přátel chodíte často kolektivně do přírody. Pohyb a teď už i otužování je vaší druhou přirozeností, proto se ataků bacilů nemusíte bát. Váš organismus je na ně připraven.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Lidem narozeným ve znamení Raka často jejich přecitlivělost způsobuje problémy se žaludkem z psychického vypětí a stresu. Kompenzujete to samaritánskou snahou pomoci druhým, která vás ale také někdy stresuje. Dejte si v dubnu trochu pohov, dopřejte si meditační cvičení i kulturní hudební či sportovní zážitek. Nebudete litovat.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Pracovní vytížení i zimní období se na Lvech tuto zimu podepsalo se vším všudy a vy nutně potřebujete trošku zpomalit a vydechnout. Setkávejte se v dubnu více s přáteli, vyjděte častěji na čerstvý vzduch a nezůstávejte na pracovišti i po pracovní době. Pokud máte problémy se srdcem, zkuste snížit či vysadit kofein.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Panny, především ženy, váš sklon k perfekcionismu z některých z vás už před Velikonocemi udělal klubíčko nervů a tak potřebujete alespoň na chvíli vypnout. Jděte na procházku anebo si zaběhat. V dubnu už tolik nebudete podléhat stresu, jelikož se necháte unést radostí z teplých slunečních paprsků.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Váhám ledviny letos v zimě daly zabrat, takže jaro přivítaly s otevřenou náručí. Přesto i teď ještě může číhat zrádné počasí a je nutno být opatrný. A předcházet problémům s ledvinami se dá nejlépe pitím dostatečného množství vody, omezením alkoholu nejen o svátcích. Suchý únor sice už dávno skončil, ale to neznamená, že notně musíte zase začít popíjet.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Štíři jsou na jedné straně hrdí, že zvládají všechno, co je potřeba, na straně druhé je to už jaksi zmáhá spolu s jarní únavou, na kterou nepomáhá už ani kofein. Cítí se poněkud zdravotně indisponovaní, čím malinko trpí i partner. Duben je ideálním měsícem pro řešení vašich zdravotních krizí i přepracovanosti.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Bezstarostnost Střelců je sice chrání před stresem, napomáhá ale požitkářství a vzniku nadváhy a civilizačních onemocnění. Především Střelci středního věku by si měli dávat pozor na to, co jedí a především kolik. Užívání prášků je sice jednoduchým řešením, ale nese s sebou jistá rizika. Chce to více pobytu venku, k čemuž je duben jako stvořen.

close info Zdroj: Deník zoom_in

I když Kozorohy jejich práce baví, tentokrát by byli někteří radši více doma s rodinou. Jiní bojují s pocitem od všeho alespoň na chvíli utéct a jít někam hodně daleko na dovolenou. Není to nereálná vize, možností vypravit se kdekoli je teď v době internetu bezpočet. Jediné, co vám v tom brání, je jakýsi iracionální pocit zodpovědnosti. Tak asi v dubnu hezky sedněte k rodinnému stolu a naplánujte dovolenou.

close Vodnář info Zdroj: Deník zoom_in

Nekonformnost Vodnářů je často láká k experimentům se životním stylem a péčí o své zdraví. Ale měli byste myslet na to, že i v nekonvenčním přístupu je důležitá rovnováha. Hledejte způsoby, jak se cítit lépe, které vám vyhovují a jsou pro vás příjemné. Kdy jindy než v dubnu?

close Ryby info Zdroj: Deník zoom_in

Vysoká empatie Ryb může motivovat k tomu, aby se staraly o zdraví svých blízkých, ale neměly by zapomenout i na sebe. Nezanedbávejte své vlastní potřeby a buďte k sobě shovívaví a pamatujte, že jste stejně důležití, jako všichni ostatní.

Horoskopy uveřejněné na našich stránkách jsou založeny na obecných principech astrologie jakožto starodávné praxe, která zkoumá vztahy mezi astronomickými jevy a událostmi v lidském světě. Je důležité si uvědomit, že horoskopy jsou obecné interpretace, které nemusí nutně odrážet konkrétní události v životě daného jednotlivce. Každý člověk je jedinečný a jeho zkušenosti i chování ovlivňuje řada individuálních faktorů. Proto by horoskopy měly být brány spíše jako inspirativní a informativní nástroj, nikoli jako striktní průvodce životem. Vždy je nejlepší spoléhat na vlastní úsudek a zkušenosti při rozhodování o svém životě.