close info Zdroj: Deník zoom_in

S každým teplým dnem nabírají Berani více energie a odvahy k tomu, aby se pustili do nových projektů. Ženy, i když vám už bylo padesát, nebojte se začít s novým koníčkem nebo navázat nové přátelství.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Pro ženy po padesátce ve znamení Býka je jaro obdobím, kdy mohou najít rovnováhu mezi prací a osobním životem. Může se objevit příležitost k cestování nebo k rozšíření svých obzorů. Hledejte vnitřní klid v přírodě.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Blíženci, děti vám už vyletěly z hnízda a vy jste to rozjeli na všechny strany. Na poli práce i koníčků. A teď přemýšlíte, jak to časově zvládnete a jestli by nebylo dobré malinko ubrat. I proto, že cítíte už i jistá zdravotní omezení.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Ženy ve znamení Raka, pro vás je nadevše domácí pohoda a pokud je doma všechno v pořádku, tak vám ke štěstí nic nechybí. Rády s rodinou trávíte společný čas u stolu či v přírodě.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Lvicím jaro přináší šanci zazářit ve své kariéře. Ani v nejmenším nepomýšlejí na to pomalu se připravovat na důchod nebo jakkoli pracovní záležitosti upozaďovat. Ačkoli by potřebovaly více procházek jarní přírodou jako sůl.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Pro Panny je jaro skvělým časem pro zahájení nového fitness režimu nebo stravovacího plánu. Po zimě vnímáte naplno své nedostatky v kondici a uvědomujete si také, že vymlouvat se na cokoli, jen abyste se cvičení vyhnuly, už nepřichází v úvahu.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Váhy mohou v jarním období najít harmonii ve svých mezilidských vztazích. Je to také čas pro umělecké a estetické aktivity ve dvojici. Choďte třeba do divadla, nebo si s partnerem projděte nějakou zajímavou naučnou stezku.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Ženy ve znamení Štíra mohou v jarním období prožívat intenzivní proměnu. Buďte otevřené změnám ve svém životě a nebojte se opustit staré vzorce chování, které vám již neposloužily. I po padesátce se dá zahájit nová životní etapa.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Střelkyním přináší jaro silnou motivaci něčemu novému se naučit. Nebojte se přihlásit do některého ze široké nabídky kurzů či workshopů, nebo na univerzitu třetího věku. Nemáte co ztratit.

close info Zdroj: Deník zoom_in

Kozorozi, v pracovní oblasti se vám daří, v té osobní už méně. V manželství pociťujete jakousi stísněnost a obavy o budoucnost. Ale stále věříte, že má cenu za vztah bojovat a čekat na lepší zítřky.

close Vodnář info Zdroj: Deník zoom_in

Vodnáři, přestaňte se moc zaměřovat na své zdravotní problémy a zkuste se zapojit do nějakých komunitních projektů, nebo humanitárních aktivit. Pomůže vám to cítit se lépe.

close Ryby info Zdroj: Deník zoom_in Ryby

Pro Ryby je jaro obdobím péče o sebe a své blízké. Vnoučata jsou u nich na prvním místě, i přes všechny zdravotní neduhy vám nedělá problém se obětovat a věnovat jim veškerý čas.

Horoskopy uveřejněné na našich stránkách jsou založeny na obecných principech astrologie jakožto starodávné praxe, která zkoumá vztahy mezi astronomickými jevy a událostmi v lidském světě. Je důležité si uvědomit, že horoskopy jsou obecné interpretace, které nemusí nutně odrážet konkrétní události v životě daného jednotlivce. Každý člověk je jedinečný a jeho zkušenosti i chování ovlivňuje řada individuálních faktorů. Proto by horoskopy měly být brány spíše jako inspirativní a informativní nástroj, nikoli jako striktní průvodce životem. Vždy je nejlepší spoléhat na vlastní úsudek a zkušenosti při rozhodování o svém životě.