Lampionový průvod ve Všetatech 
KDY: 2. 11. 17:00
KDE: sokolovna Všetaty
ZA KOLIK:

Sbor dobrovolných hasičů Všetaty pořádá již tradiční Lampionový průvod, který se uskuteční dne 2. listopadu. Sraz je jako každý rok v 17 hodin u místní sokolovny.

Výlov Nového rybníka
KDY: 2. 11. 9:00
KDE: Nový rybník, Nové Strašecí
ZA KOLIK:

ČRS MO Nové Strašecí pořádá výlov Nového rybníka u Nového Strašecí, který se bude konat 2. listopadu od 9 hodin. Při této příležitosti bude možné si zakoupit čerstvé ryby. Občerstvení na místě zajištěno. Připraven je bohatý program pro děti a představení rybářského kroužku.Výlov sledovalo mnoho lidí z Nového Strašecí i okolí.

Kašpárek a Hastrman
KDY: 2. 11. 10:15
KDE: první patro budovy úřadu městyse Pavlíkov
ZA KOLIK:

Městys Pavlíkov a Miroslav Axamit zvou všechny děti na loutkové divadelní představení Kašpárek a Hastrman, které se uskuteční 2. listopadu od 10:15 hodin v prvním patře budovy úřadu městyse Pavlíkov. 

Společenstvo vlastníků
KDY: 2. 11. 19.00
KDE: Dům dětí a mládeže Rakovník
ZA KOLIK: 150 Kč

Dům dětí a mládeže Rakovník hostí v sobotu 2. listopadu divadelní představení Společenstvo vlastníků v podání Divadelní sekce Praha. Vstupné činí 150 Kč. 

Pokáč
KDY: 2. 11. 20:00
KDE: Kulturní centrum Rakovník
ZA KOLIK: 288 Kč

Do Kulturního centra Rakovník zavítá v sobotu 2. listopadu od 20 hodin populární písničkář Pokáč, jenž mezi zjevení české hudební scény. Již debutové album Vlasy mu vyneslo ocenění Zlatá Deska či nominaci na Objev roku v anketách Český Slavík a Ceny Anděl. Na podzimním turné „Úplně levej tour“ představí i novou desku. Jako support vystoupí budoucnost českého violoncellového písničkářství Pavel Čadek. Vstupné činí 288 Kč.

Halloween s Bárou Ladrovou
KDY: 3. 11. 15:00
KDE: NKC, Nové Strašecí
ZA KOLIK: 45 Kč dospělí, 30 Kč dětí

Novostrašecké kulturní centrum hostí v neděli 3. listopadu od 15 hodin Strašidelný bál s u dětí oblíbenou moderátorkou Bárou Ladrovou a Myšákem Edou. Dospělí platí vstup 45 Kč, děti 30 Kč.Na dětském karnevale v Malinové děti diskotačily s Barborou Ladrovou a jejími kamarády. Děti  v nejrůznějších maskách s nadšením plnily úkoly, které jim sourozenci Ladrovi se svým týmem připravili.

Harry Potterovská halloweenská párty
KDY: 3. 11. 10:00
KDE: Vinotéka ve Vysoké, Rakovník
ZA KOLIK: vstup dobrovolný

Vinotéka Ve Vysoké Rakovník hostí 3. listopadu Harry Potterovskou halloweenskou párty pro děti. Celý program bude tajemný až magický. Děti se mohou těšit na tančení, soutěže, hry, malování na obličej a tajemnou komnatu, která v sobě skrývá kouzelné bytosti. Stačí si zapamatovat magická slova a tajemná komnata vydá, co kouzelníkovi náleží. Akce se koná od 10 hodin dopoledne a poté od 15 hodin odpoledne, kapacita je omezená a je tedy nutné se registrovat. Vstup dobrovolný.