Mutějovický válec 
KDY: 9. 11. 10:00
KDE: Čertův kámen, Mutějovice
ZA KOLIK:

Mutějovice hostí v sobotu 9. listopadu extrémní překážkový závod Mutějovický válec. Registrace běžců bude od 8 do 9:30 hodin v místní sokolovně. Běžci odstartují od Čertova kamene mezi 10:00 až 10:30 ve dvou vlnách (muži a ženy). Překážkový a zátěžový běžecký závod na 7 km s 10 překážkami povede přírodním parkem a pohořím Džbán. Účastníci závodu se musí připravit na překážky jako břemena, ručkování, balanc a podobně. Na překážkách budou mít neomezené množství pokusů, pří nezdolání překážky je čeká trest. Cíl je v místní sokolovně, kde se ve 14 hodin koná vyhlášení vítězů.

Svatomartinské posvícení 
KDY: 9. 11. 13:00
KDE: pohostinství Krakov
ZA KOLIK: 50 Kč

V sobotu 9. listopadu si všechny děti i dospělí užijí Svatomartinské posvícení. V rámci něj se nejprve uskuteční ochutnávka tradičních českých dobrot, od 15 hodin se koná dětské diskotéka se soutěžemi a od 20 hodin posvícenská zábava. Hudbu obstará Pavel Běloušek. Vstupné činí 50 Kč.

Svatomartinská světýlka 
KDY: 10. 11. 17:00
KDE: Pecínov
ZA KOLIK:

Pecínov – Pecínovští se v neděli 10. listopadu vydají na tradiční Svatomartinský průvod k rybníku. Sraz průvodu je v 17 hodin před hospodou Na Růžku. Na jeho konci děti dostanou svatomartinské rohlíčky o které by se měly dle tradice rozdělit s kamarády. Po představení si všichni společně zazpívají baladu o svatém Martinovi, aby všichni pochopili, jak to vlastně se svatým Martinem bylo.

Setkání s lidovou písničkou 
KDY: 9. 11. 14:00
KDE: KD Senomaty
ZA KOLIK: 70 Kč

V senomatském kulturním domě se uskuteční tradiční Setkání s lidovou písničkou. K tanci a poslechu hraje Malá kapela Pavla .