Vánoční turnaj ve stolním tenise
KDY: 28. 12. 9:00
KDE: tělocvična ZŠ a MŠ Čistá
ZA KOLIK: startovné 50 Kč

Oddíl stolního tenisu TJ Čistá Vás zve všechny milovníky stolního tenisu na Vánoční turnaj, který se koná dne 28. prosince v tělocvičně místní základní školy. V 8:30 hodin je zápis a začátek turnaje je v 9:00 hodin. Startovné činí 50 korun.

Hardcore X-MASS 3
KDY: 28. 12. 20:00
KDE: Biker Bar Vodárna ve Stochově
ZA KOLIK:

Stochovský bar rozduní již potřetí vánoční koncert tří kapel, které vyznávají ostrý hard core a styly jemu příbuzné. Konkrétně vystoupí Projekt Parabalum – osobitá metalcorová formace z Prahy, která nahání svým zjevem hrůzu již osmnáct let, dále Sream of the Lambs z České Lípy a domácí hardcore metalový E. O. S.

Vánoční koncert
KDY: 29. 12. 16:00
KDE: kostel Husův sbor, Lužná
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

Pro všechny příznivce sborového zpěvu pořádá Lužná – místo pro život Vánoční koncert, který se koná v neděli 29. prosince od 16 hodin v kostele Husův sbor v Lužné. Vánoční písně a koledy zazpívá za doprovodu varhan a flétny Ročovský pěvecký sbor pod vedením Karla Chlouby. Vstupné je dobrovolné.

Dva draci
KDY: 29. 12. 10:15
KDE: budova úřadu městyse Pavlíkov
ZA KOLIK:

Městys Pavlíkov a Miroslav Aksamit zvou všechny děti v neděli 29. prosince od 10:15 hodin do prvního patra budovy úřadu městyse Pavlíkov na loutkové divadlo Dva draci.