Od 19 hodin se návštěvníci mohou těšit na první vystoupení mladé hardcore kapely s vlastním repertoárem – Lateralis. Od 20 hodin pak zahraje svou melodickou, avšak tvrdou muziku, skupina Projekt Parabelum z Prahy. Ani to ovšem nebude vše. Poslední vystoupení večera obstará ve 21.15 hodin rakovnicko-stochovská kapela Monaste. Ta zahraje posluchačům živé verze skladeb ze svého loňského alba Rány od krys.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Další víkendové pozvánky

Kostel v Hředlích rozezní koncert
KDY: 27. září, 17:00
KDE: Kostel Všech Svatých, Hředle
ZA KOLIK: ---

Hudební vystoupení s jedinečnou atmosférou si budou moci užít ti, kteří dorazí do obce Hředle. V místním kostele se totiž koná koncert pro trubku a klavír. Hudbu obstarají členové České filharmonie.

Užijí si taneční podvečer
KDY: 26. září, 16:00
KDE: Kulturní centrum Rakovník
ZA KOLIK: 80 Kč

V rakovnickém kulturním centru se uskuteční taneční podvečer. Příchozí si na něm budou moci zatančit na hudbu Václava Žákovce. Vstupné činí 80 korun.

Uvidí pohádku Kouzelné křesadlo
KDY: 27. září, 15:00
KDE: Novostrašecké kulturní centrum, Nové Strašecí
ZA KOLIK: 45 Kč a 30 Kč (snížené)

Divadlo Pohádka přiveze do Nového Strašecí hudební inscenaci podle Hanse Christiana
Andersena s názvem Kouzelné křesadlo. Podaří se vysloužilému vojákovi Jankovi získat srdce krásné princezny? Plné vstupné je 45 korun, snížené pak 30 korun.

Děti vstoupí do kouzelného a strašidelného lesa
KDY: 28. září, 14:00
KDE: Jilský kopec, Rakovník
ZA KOLIK: ---

Malí nebojsové se budou moci spolu se svým doprovodem vydat odhalit tajemství kouzelného a strašidelného lesa. V něm je čeká plnění zábavných úkolů. Vyzvednutí soutěžních kartiček je možné v době od 14 do 15 hodin. Předpokládaný konec akce je v 16.30 hodin. Cesta, na jejímž konci všechny zúčastněné čeká opékání buřtů, je vhodná také pro kočárky. Výtěžek ze vstupného poputuje na vybavení nové tělocvičny MŠ Průběžná v Rakovníku.

Turnaj v pétanque čeká jubilejní ročník
KDY: 26. září, 13:00
KDE: Volejbalové kurty TJ Čistá
ZA KOLIK: 30 Kč (startovné)

Jubilejní desátý ročník turnaje jednotlivců ve francouzské hře pétanque s názvem Svatováclavské koulení se uskuteční v Čisté. Turnaj je určen pro všechny hráče bez rozdílu věku. Systém hry bude upřesněn podle počtu přihlášených účastníků. Startovné je 30 korun za hrající osobu, přičemž se bude hrát pouze za příznivého počasí.