Během všech třiceti startů se hodnotil nejen jezdecký um, ale také originalita strašidelných masek. Tou nejzajímavější po velice náročném rozhodování byla zvolena maska Anety Pudivítrové zombie, která porotu ohromila nejen tím, že byla vyrobena vlastnoručně, ale také tím, že malá Anetka se natolik vžila do své role, že i chůze této zombie byla, jako když právě vylezla ze záhrobí. Na druhém místě se umístila krásná Agáta Němcová coby Dráculova nevěsta a třetí nejhezčí maskou byla pirátka z lodi mrtvých Eliška Maierová. A protože se porotě líbila i maska černokněžníka, rozhodla se, že udělí neplánovanou čtvrtou příčku za nejlepší masku podzimních soutěží Sáře Zedníkové.

V kategorii starších jezdců v soutěži, která se skládala z drezury a testu ovladatelnosti, se na první i druhé příčce umístila Karolína Vitnerová, přičemž pro zlato si dojela s klisnou Cordobou a pro stříbro s klisnou Darlun. Na třetí bronzové příčce skončila Marie Lörinczová na klisně Cordobě. Z mladších jezdců si pro celkové první místo díky výborně zajetému testu ovladatelnosti dojela Eliška Maierová na poničce Dafné. Stříbrnou příčku obsadila Agáta Němcová s poničkou Blümchen, neboli Květinkou. Na třetím místě se umístila opět Eliška Maierová, tentokrát s poníkem Sindibádem.

V soutěži testu ovladatelnosti se díky nekompletní účasti startujících vyhodnocovala jen první dvě místa, přičemž na prvním se umístila Karolína Morchová a na druhém Jana Živná, obě děvčata jela na valáškovi Sindibádovi.

Počasí pořadatelům i soutěžícím přálo. Ranní mlha a brzké sluníčko s příjemnými odpoledními teplotami podtrhovalo atmosféru soutěží i končícího babího léta, spokojená byla i organizátorka Jarmila Štolcová: "Účast byla hojná a motivující k dalším podobným akcím. Za pořadatele bych ráda poděkovala nejen soutěžícím a úžasnému publiku, ale i celému organizačnímu týmu, který se na přípravě i chodu celé akce podílel."