Rakovnické kulturní centrum se připravuje na velkolepou show jedné z nejlepších revivalových kapel Beatles, která v Evropě vůbec existuje.

Koncert Beatles Revivalu z Kladna je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendárních Beatles. Jako důkaz slouží i to, že skupina byla pozvána do rodiště Beatles - anglického Liverpoolu a tam v legendárním Cavern Clubu odehrála tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo.

Dramaturg rakovnického kulturního centra Jiří Röll doplnil: „Co budou předvádět, předvádějí po celé Evropě. Měli prý dokonce tu čest vystoupit před samotnou anglickou královnou.“ Beatles Revival mají dokonalé nastudovanou každou z padesáti skladeb, které mají v repertoáru. Jsou fyzicky i hlasově podobni opravdovým Beatles. „Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali i stylové účesy,“ dodal Jiří Rőll.

Program jistě skvěle doplní rakovnická kapela QR Band jejímž hostem bude jeden z nejlepších beatových zpěváků 60. a 70. let v tehdejším Československu, a to Viktor Sodoma. Takže kdy: v sobotu 3. dubna ve 20 hodin. A kde: na sále Kulturního centra v Rakovníku.