Diváci, kterých do centra přišel početný dav, se ale těšili nejen z vystoupení Čtyřlístku, ale i spřátelených souborů z Rakovnicka. Mezi nimi jsou například mladé slečny z Lístečku, které fungují v rámci novostrašecké ZUŠky pod vedením Lenky Stránské. Ty mladší předvedly tanec na lidovou říkanku "Bude zima, bude mráz", starší tanečnice divákům ukázaly svůj talent na melodie tradičních koled a vánočních písniček.

Při vánočním programu plného folklóru samozřejmě ani letos nemohly chybět rakovnické Borůvky, které na pódium vyslaly i své nejmenší koledníky. A co předvedl domácí Čtyřlístek? Ten po roce opět vsadil na živý betlém v choreografii Zuzky Eržiakové a za doprovodu hudby Terezy Mlynářové. Malé zamyšlení pak divákům v sále přineslo ztvárnění několika vybraných přikázání z Desatera s podtitulem "Hádala se duše s tělem". Pod touto choreografií je kromě zmiňované Zuzky Eržiakové podepsaná také Magda Pelcová.
A jak se Vánoce se Čtyřlístkem povedly? Opět náramně, jak dokazuje komentář Jany Jiráskové, která nám poslala fotografie z této akce. "Když jsme v sobotu dorazili do Novostrašeckého kulturního centra, přivítal nás už zaplněný sál, ze kterého jsme si odnášeli nádherné zážitky z vystoupení všech souborů. Účinkující byli skvělí. Zvláště pak malé děti byly odměněny bouřlivým potleskem," okomentovala atmosféru na oblíbené předvánoční akci jedna z divaček.