V sále Kulturního centra se v sobotu 3. dubna koná velkolepá show jedné z nejlepších revivalových kapel Beatles v Evropě - The Beatles Revival Band Kladno.

Band vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných koncertů, TV natáčení, vystoupení v divadlech, festivalech a to nejen v Čechách ale i v Holandsku, Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a dokonce v rodišti legendární čtveřice - severoanglickém Liverpoolu! Tam v legendárním Cavern Clubu odehrál tři vystoupení a absolvoval hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo.

Po vystoupení v Adelphi Hotel v Liverpoolu přišel dokonce skupině poděkovat dlouholetý tajemník Beatles Alistair Taylor a prohlásil, že vystoupení skupiny bylo naprosto dokonalé a chvílemi prý nevěřil, že na pódiu nehrají praví Beatles, přestože s nimi strávil na cestách dlouhých pět let.

Velkolepou velikonoční oldies party doplní QR Band s programem Rock and roll je nesmrtelný. Hostem rakovnického QR Bandu je jeden z nejlepších beatových zpěváků 60. a 70. let u nás - Viktor Sodoma.

Sobotní hudební lahůdka začne ve 20 hodin. Vstupné je 180 Kč.