„Vloni nás na poslední zahrádce bylo kolem stovky, což už bylo na hranici kapacity, ale akce je samozřejmě otevřena pro všechny, tedy nejen pro obyvatele Zátiší. Přijede i spousta kamarádů ze všech koutů republiky,“ potvrdil jeden z pořadatelů Jan Švácha.

U Toušků v Lubenské ulici v domě čp. 1586 vystoupí od 10 hodin BaJoMiKOn a výstavu zde bude mít Karel Rakafi Fiala. U Šváchu a Michalů v Píseckého ulici v čp. 772 hudbu obstará ve 13 hodin zpěvák, kytarista, písničkář, perkusista a výtvarník Jakub Xavier Baro a dále zahrají Jan Hrubý a Sean Barry a výstavu zde bude mít Zuzka Gerllichová.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in

U Suků v Šafaříkově ulici v čp. 825 zahrají od 15 hodin Eva Blondýna Suková s Terezou Jakobovou a návštěvníci si mohou prohlédnout výtvory od Libora Daenemarka. U Klímů v ulici Boženy Němcové v čp. 935 se začne v 17 hodin.

Vystupujícími budou kapela 2ND a Divadlo Studna, vystavujícím malířka Eva Pelcová. U Cimrošů v Myslbekově ulici v čp. 807 zahrají od 19 hodin Šoury Roury a Blues Hoppers, svá díla vystaví Zd. Manina a V. Frolík.

„Mezi vystupujícími máme opět jeden divadelní soubor, který byl u nás už vloni a bylo to vynikající. Zahrádky jsou jinak otevřeny po celý den, nejen v době vystupujících, takže si návštěvníci mohou přijít prohlédnout umělecká díla kdykoliv,“ dodal Jan Švácha.