Absolventský koncert ve Vinotéce

KDY: 31. 5. od 18 hodin
KDE: Vinotéka ve Vysoké, Rakovník
ZA KOLIK:

Večerem budeme provázet Týna Polcarová a Zdenda Kos s učitelkou Martinou Polanovou, která své žáky umělecké škole vede. Uslyšíte nejen zpěvem doprovázené písně dua, ale i rozmanité instrumentální skladby v podání Zdendy, který absolvuje jak ze zpěvu, tak ze hry na klavír, kterou ho s láskou doprovázela učitelka Olinka Truhlářová.

PSH on Tour
KDY: 31. 5. od 19 hodin
KDE: Tyršovo koupaliště, Rakovník
ZA KOLIK: 350, 400, 450 Kč

Peneři Strýčka Homeboye opět na tour!Tentokrát po několikaleté pauze zavítají na Tyršovo Koupaliště v Rakovníku, kde naposledy byli v rámci Pobřežní hlídka tour! Peneři přes podzim odjeli krásných 17 koncertů, ze kterých se 12x povedlo vyprodat!Můžete čekat naprosto legendární diktát.  Zažijte Nekonečnou tour s PSH právě teď.Celá tour je "Powered by Corona"

Pivní slavnosti v Petrohradu
KDY: 1. 6. od 11 do 20 hodin
KDE: Pivovar Petrohrad
ZA KOLIK: zdarma

Den plný skvělého piva, jídla a živé hudby. Každý pivovar nabídne jedinečnou selekci piv. Cílem je ukázat to nejlepší, co region má k nabídnutí, a spojit lidi kolem společné lásky k výbornému pivu. Těšit se můžete i na místní hudebníky, kteří budou během akce vystupovat naživo.

Zbečenský kapr

KDY: 1. 6. od 13 hodin
KDE: hostinec U Šebků, Zbečno
ZA KOLIK:

Tradiční písničková soutěž s bohatým občerstvením. 

Pohádkový les v Rudě

KDY: 1. 6. od 13 do 14 hodin
KDE: dětské hřiště Ruda
ZA KOLIK:

Betlém Ruda pořádá pohádkový les. Trasa měří 3 km. Občerstvení je zajištěno.

Pohádkový les v Rakovníku  je odložen na září

KDY: 1. 6. od 14 do 17 hodin
KDE: Čermákovy sady, Rakovník
ZA KOLIK:

Prodej kartiček do 16:30 za sokolovnou a Lexovou vilou. Pro děti jsou připravena pohádková zastavení s pohádkovými bytostmi a zábavné úkoly s odměnou. 

Pohádkový les v Lužné
KDY: 1. 6. od 14 hodin
KDE: Lužná II, hřiště Lokomotivy
ZA KOLIK:

Cíl akce bude v Lužné I. na hřišti fotbalové Sparty. Na děti čekají úkoly a odměny, které budou v cíli doplněny o překvapení za splněné úkoly, Divadelní loutkové představení, vystoupení mladých hudebníků a další doprovodný program s luženskými hasiči a závěrem opékání špekáčků.

Šanofest vol. 2 je odložen na září
KDY: 1. 6. od 16 hodin
KDE: Lesní divadlo Šanov
ZA KOLIK: 350 Kč v předprodeji, na místě 400 Kč

Oheň festivalu zapálí rocková formace Last Moment, jako druzí přiloží do kotle Five Sins. Jako třetí zahraje rocková mašina kapela FRET. Headlinerem vesnického festivalu bude parta De Bill Heads a o afterparty se postará Yentak.

Taneční zábava na zimáku

KDY: 1. 6. od 20 hodin
KDE: Zimní stadion Rakovník
ZA KOLIK: 200 Kč

HC Rakovník zve na taneční zábavu, která se uskuteční na ploše zimního stadionu.Předprodej vstupenek bude zahájen 13.5.2024 a bude probíhat každé úterý a čtvrtek odpoledne na recepci zimního stadionu.

Pohádkový les v Lubné

KDY: 1. 6. od 14 hodin
KDE: fotbalové hřiště Lubná
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

Start je na fotbalovém hřišti. Poslední účastník může vyrazit v 16 hodin. Od 16:30 se koná loutkové divadlo Kubko - Pirátská pohádka. Občerstvení je zajištěno. 

Pohádkový les v Čermákových sadech v Rakovníku | Video: Deník/Josef Rod

Dětský den na letišti

KDY: 2. 6. od 14 hodin
KDE: letiště Rakovník
ZA KOLIK:

Odpoledne plné zábavy především pro děti, které si budou moci zasoutěžit, získají nové informace a budou si moci vyzkoušet i spoustu nového. Budeme prezentovat leteckou techniku, ať tu velkou nebo i modely, představí se také hasiči a městská policie.

Pouť v Palvíkově

KDY: 2. 6. od 14 hodin
KDE: před restaurací Pavlíkov
ZA KOLIK:

Přijďte si užít krásné nedělní odpoledne spolu s kapelami ZUŠ Rakovník - Grippeds a The Smallpeople, a kapelou SixPack na pouť do Pavlíkova! 

Odpoledne s Danem Adamem a Myškou Eliškou

KDY: 2. 6. od 14 hodin
KDE: fotbalové hřiště Nové Strašecí
ZA KOLIK:

Soutěže, tvořivé dílníčky, divadélko, skákací hrad, malování na obličej, ukázka hasičcké techniky a mnoho dalšího. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do NKC.