Pravá hospodská rvačka se strhla v neděli kolem půlnoci v jedné z restaurací v Jesenici. Na tom by nebylo nic až tak divného až na to, že iniciátorem byl opět náš známý šesta〜dvacetiletý výtržník z Kladenska. Ten už v současné době čelí podezření ze spá〜chání trestných činů těžké ublížení na zdraví a výtržnictví. Toho se dopustil v Jesenici koncem srpna.

Tehdy přímo na ulici napadl v odpoledních hodinách mladou dívku a o pár dní později v jednom zdejším baru zaútočil s kovovým boxerem na ruce na o rok staršího mladíka.

A v násilnostech pokračoval i tuto neděli. Za rakovnickou policii nám řekl Pavel Jurgovski: „Se čtyřiatřicetiletým mužem se nejprve slovně uráželi a poté se na sebe vrhli. Výsledkem bylo to, že starší muž dostal půllitrem do hlavy, ale není jasné, kdo ho vlastně udeřil.“

Postupně se totiž ke rvačce přidali i další hosté hospody. A ve chvíli, kdy rána přišla, byl prokazatelně útočník na zemi pod zraněným mužem. Nemohl tedy vést úder půllitrem shora na jeho hlavu. „Nicméně byl policisty zadržen a po provedení nezbytných úkonů propuštěn. Případ je dále v šetření,“ dodal Pavel Jurgovski.