„Nehoda se stala v pondělí před 13. hodinou. Žena byla převezena na vyšetření do rakovnické nemocnice. Alkohol byl u ženy a řidiče vyloučen dechovou zkouškou,“ sdělila policistka Michaela Richterová s tím, že řidič ani cestující si ničeho nevšimli.

Náklad skončil ve škarpě

Jízda příliš blízko krajnice komunikace se vymstila řidiči nákladního vozidla na Křivoklátsku. Po několika metrech sjel i s přívěsem do příkopu. „Řidič se neřídil pravidly silničního provozu. Následně došlo k překlopení přívěsu a vyvalení nákladu v podobě cementu. Alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou,“ informovala policistka Michaela Richterová. K nehodě došlo v pondělí v 16.30 hodin. Řidič způsobil škodu ve výši 20 tisíc korun na vozidle a 10 tisíc korun na nákladu.

Řidička nestačila zareagovat

Škoda 180 tisíc korun, pomačkané plechy a kolony na rychlostní silnice I/6. Taková jsou následky dopravní nehody na zmíněné silnici u obce Nesuchyně. Šestadvacetiletá řidička vozidla Škoda Octavia nedodržela bezpečnou vzdálenost za vozidlem Kia. „Jeho řidič zastavoval na semaforech před uzavírkou. Došlo ke střetu. Nikdo nebyl naštěstí zraněn, alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou,“ dodala policistka Michaela Richterová.