Čelí podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí. Před půlnocí zastavila hlídka v Lišanech Ford Focus řízený čtyřicetiletým mužem z Rakovnicka. Při kontrole předložil jen zelenou kartu, jiné doklady u sebe prý nemá.

Lustrací jeho osoby ale bylo hořesedelskými policisty zjištěno, že má vysloven soudní zákaz řízení motorových vozidel, a to až do roku 2016.
V půl šesté ráno prošel lustrací čtyřiadvacetiletý řidič Škody Felicie v Kuštově ulici v Rakovníku. Ten rovněž neměl u sebe řidičák.
Přesto hlídka zjistila, že má vysloven zákaz řízení do konce letošního roku.

Nesuchyně – Dvaačtyřicetiletý řidič chevroletu na karlovarské rychlostní silnici zřejmě zpanikařil. Jeho auto vjelo v zatáčce v úterý ráno na nezpevněnou krajnici a kola se zabořila do mokrého podkladu. Muž ze Slovenska strhl řízení. Auto vjelo zpět na silnici ve smyku do protisměru a do pole, kde se převrátilo na střechu. S lehkým zraněním byl řidič vezen do kladenské nemocnice.

Lány – Těžká dopravní nehoda se stala v úterý odpoledne na křižovatce ulic Berounská a Na ohradách v Lánech. Nezletilý cyklista zde vjel do křižovatky z vedlejší ulice a nedal přednost osmašedesátiletému muži, který tudy projížděl po hlavní silnici také na kole směrem do centra. Následoval nevyhnutelný střet, který skončil zraněním staršího muže, který bohužel neměl na hlavě přilbu. Mluvčí policie Michaela Richterová uvedla: „Byl transportován leteckou záchrannou službou do nemocnice v pražském Motole."

Pavlíkov – Šestatřicetiletý muž z Rakovnicka je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. V úterý před desátou hodinou večerní zastavila v Pavlíkově hlídka policistů Škodu Felicii. Test na drogy vyšel u řidiče pozitivně na amfetamin a metamfetamin. Doznal se, že vykouřil přibližně pěticentimetrovou lajnu pervitinu.

Nové Strašecí – Do zdi domu v Karlovarské ulici v Novém Strašecí narazilo ve čtvrtek ráno nákladní auto Avia. Důvodem kolize bylo dle tvrzení řidiče náhlé zdravotní přitížení. Šedesátiletý muž vjel náhle vpravo na chodník a následoval náraz. Záchranáři řidiče odvezli do kladenské nemocnice k vyšetření. Celková škoda se vyšplhala na částku zhruba 150 tisíc korun.