Měla obavy z toho, že by manžel mohl proti ní použít střelnou zbraň. Do Fojtíkovy ulice tak přijelo několik policistů a strážníků. Provedli domovní prohlídku jednoho ze zdejších bytů v panelovém domě a odvezli pryč tři plynové pistole a nůž.

Zatím neznámý vandal poškodil lampy veřejného osvětlení v Rakovníku. Mluvčí policie Michaela Richterová upřesnila: „Jednalo se o čtrnáct lamp. Na nábřeží Eduarda Beneše jich bylo devět. Řádil i na nábřeží Tomáše G. Masaryka a v Čermákových sadech." Škoda byla spočtena na zhruba třináct tisíc korun.

Z benzinové čerpací stanice v Rakovníku se ztratila venkovní bezpečnostní kamera. Ke krádeži muselo dojít před jedenáctou hodinou večerní, kdy neznámý pachatel nezjištěným způsobem ukradl tuto kameru šedobílé barvy a nezjištěné značky. Škoda je zhruba 12 tisíc korun.

Hřebečníky - Ze semaforů, které řídí dopravu v obci Hřebečníky, zmizely baterie. Mluvčí policie Michaela Richterová k případu uvedla: „Zatím neznámý pachatel někdy v době od páté hodiny pondělního odpoledne až do sedmé hodiny úterního rána, tedy během noci, ukradl na hlavní silnici pod rybníkem ve směru k obci Týřovice dva kusy akumulátorů ze dvou přenosných semaforů." Škoda je spočtena na jedenáct tisíc korun.

Krupá - Policisté z obvodního oddělení Hořesedly zastavili v pondělí v obci Krupá okolo čtvrté hodiny odpolední osobní vozidlo Audi, jež řídil pětadvacetiletý muž z Rakovnicka. Na výzvu se řidič podrobil dechové zkoušce na alkohol, která byla negativní. Dále s ním byl proveden test na drogy, který vyšel pozitivně na látky Cannabis a Amfetamin/Metamfetamin. Podrobil se i lékařskému vyšetření s následným odběrem biologického materiálu. Přišel o řidičský průkaz a byla mu zakázána další jízda. Případ bude rozhodnut dle výsledků z laboratoře.

Rakovnicko - Sedmatřicetiletý muž z Rakovnicka opakovaně řídil traktor, a to i přesto, že má trestním příkazem Okresního soudu v Rakovníku vysloven zákaz řízení motorových vozidel pro všechny skupiny od ledna 2014 až do července roku 2016.
Traktor, který mu byl svěřen zaměstnavatelem, opakovaně řídil od dubna do září loňského roku.
Mluvčí policie Michaela Richterová uvedla: „Tímto jednáním se dopustil přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a může mu hrozit trest odnětí svobody až na dva roky."